در گفتگو با تبریز بیدار؛

عشوری: مصدومیتم در حال برطرف شدن است/ امیدوارم در ادامه مسابقات نتایج خوبی کسب کنیم

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: انشالله با کمک اعضای تیم بتوانیم شرایط خوبی در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی داشته باشیم.

به گزارش تبریز بیدار، سینا عشوری، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص وضعیت رفع مصدومیتش، اظهار داشت: خدا را شکر بعد از باز کردن گچ پایم، شرایط خوبی داشته و تمرینات را ادامه می دهم که پس از دیدار مقابل استقلال به تمرینات تیمی اضافه می شوم.


وی در خصوص حواشی روز های اخیر تیمش، بیان کرد: یکسری مشکلات وجود دارد و نباید کتمان کنیم. ما یک خانواده هستیم و مسائلی که پیش می آید، باید در خانواده باقی بماند. باید اعضای تیم با کمک یکدیگر، وضعیت و شرایط تیم را حفظ کنند. امیداورم در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی نتایج خوبی را کسب کرده و بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. 


بازیکن سرخ پوشان تبریزی درباره استعفای تونی اولیویرا، گفت: هر فردی تصمیمی می گیرد و آقای اولیویرا نیز تصمیم گرفته است تا از تیم جدا شود و ما به تصمیم وی احترام می گذاریم. 


عشوری درباره دیدار پیش روی تیمش مقابل استقلال، اظهار داشت: بازی سختی مقابل استقلال داریم. امیدوارم بازیکنان در این دیدار عملکردی خوبی داشته و نتیجه لازم را کسب کنیم. از هواداران درخواست می کنم با حضورشان در ورزشگاه از تیم حمایت کنند. 


                                          لینک عضویت در کانال تلگرام تبریزبیدار(اینجا)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.