در گفتگوی تبریزبیدار با استوار آذرمطرح شد؛

چرا زائران استانمان در مرز مهران بدون وسیله ماندند؟

استوار آذر گفت: متاسفانه فارغ از مشکلات موجود پایانه ای در مرز، جاده مهران نیز کشش مناسب را نداشت و ما ضمن جمع بندی گزارشات رسیده از هم استانی های عزیز، همه آن مشکلات را به ستاد اربعین کشور منعکس کرده ایم و امیدواریم تا تکرار نشود.

به گزارش تبریزبیدار، از سال گذشته که همایش پرشکوه و میلیونی اربعین در کشورمان تبدیل به سنتی حسنه شده است، انتظار می رفت تا دولت محترم ضمن رفع مشکلات موجود برسر راه زائران تدابیر مناسبی را  اتخاذ نماید تا مشکلات سال قبل کاهش یابد. اما ظاهرا برخی ناهماهنگی ها باعث گردید تا باردیگر زائران شمالغرب کشورمان در مرز مهران سرگردان مانده و اتوبوسی را برای حمل خود نیابند.

استوارآذر رئیس ستاد اربعین استان در گفتگو با خبرنگار تبریزبیدار و در خصوص عدم وجود اتوبوس ها برای حمل زائران به شمالغرب کشور از مرز مهران گفت: همه  این مباحث زیر نظر
ستاد اربعین کشور می باشد و با پیشنهاد آقای استاندار قرار بر این شد تا استان ما در مرز شلمچه موکب زده و مشکلات پایانه ای آن جا را برطرف نماییم.

وی افزود: گزارشات موردی به دست بنده در این مورد رسیده و مشکلات مربوط به مرز مهران را برای ستاد اربعین کشور منعکس کرده ایم.

استوار آذر در پایان خاطر نشان کرد: متاسفانه فارغ از مشکلات موجود پایانه ای در مرز، جاده مهران نیز کشش مناسب را نداشت و ما ضمن جمع بندی گزارشات رسیده از هم استانی های عزیز، آن ها را به ستاد اربعین کشور منعکس نمودیم تا انشاالله سال آینده  این مشکلات تکرار نشود.

                                               لینک عضویت در کانال تلگرام تبریزبیدار(اینجا)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.