نوروزی خبر داد:

کشف ۵۷۰ هزار داروی قاچاق به ارزش ۱.۲ میلیارد در تبریز

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از کشف ۵۷۰ هزار داروی غیرمجاز به ارزش تقریبی بیش از یک میلیارد و دویست میلیون ریال توسط پلیس خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار، فرهنگ نوروزی با اعلم این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع داروهای غیر مجاز در سطح کلانشهر تبریز، موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی تبریز با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی، موفق شدند انبار نگهداری این داروها را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از هماهنگی با دستگاه قضائی در بازرسی از محل دپوی داروها، یک نفر دستگیر و 570 هزار عدد انواع قرص، آمپول و سایر داروهای غیرمجاز به ارزش تقریبی بیش از یک میلیارد و دویست میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ نوروزی با اشاره به توزیع این داروها خارج از شبکه مجاز و غیرقانونی بودن فعالیت این فرد، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز در پایان ضمن تشکر از تعامل و همکاری شهروندان با پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت، از آنان خواست هرگونه فعالیت مشکوک و اقدامات غیر قانونی افراد را سریعاً به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.