وداع رسمی اولیویرا با ارتش سرخ؛

روایت عباسی از جلسه آخر با تونی الیویرا

تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی تیم تراکتورسازی تبریز دقایقی پیش ضمن توافق با مدیرعامل باشگاه قرارداد خود را فسخ کرد.

به گزارش تبریز بیدار،  سعید عباسی مدیرعامل باشگاه پس از جلسه امروز در این خصوص به سایت رسمی باشگاه،  اظهار داشت: بعد از اعلام تونی اولیویرا مبنی بر جدایی از تیم به خاطر مشکلات شخصی جلسه ای را با ایشان ترتیب دادیم و پس از ارزیابی شرایط فسخ قرارداد سرمربی پرتغالی تیم امضا شد


 عباسی در ادامه خاطرنشان کرد نظر بنده و هیئت مدیره بر ادامه کار با آقای اولیویرا بود ولی علی رغم میل باطنی به دلیل مشکلاتی که سرمربی پرتغالی تیم داشتند توافق کردیم تا در فضایی بسیار دوستانه با این مربی خداحافظی نماییم. آقای اولیویرا در جلسه امروز اعلام داشتند به خاطر مشکلاتی که دارم نمی توانم با تمرکز کامل کار کنم و از این رو به صلاح است در کنار تیم نباشم ، ایشان هواداران را صاحبان اصلی تیم خطاب کرده و به ما گفت ، به خاطر مشکل شخصی که دارم و روز به روز این مشکل حاد تر می شود تصمیم گرفتم از تیم جدا شوم تا تیم دچار مشکلات بیشتری نشود .


عباسی همچنین در ادامه افزود، ما ضمن تقدیر از زحمات آقای اولیویرا نسبت به انتخاب و معرفی سرمربی جدید تیم در اسرع وقت اقدام می‌کنیم. تا انتخاب سرمربی جدید دستیاران بومی آقای اولیویرا کارهای فنی تیم را انجام می‌دهند و ما قطعاً تا بازی با استقلال تهران سرمربی جدید تیم را معرفی خواهیم کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.