در مدرسه هم دانش آموزان هماهنگ تر از اعضای شورا هستند؛

کم کاری برخی اعضای شورا و هزینه هایی که باید مردم بپردازند

جلسه فوق العاده شورای شهرتبریز به منظور بررسی لوایح باقی مانده که طبق اعلام قبلی قرار بود رأس ساعت ۱۹ روز سه شنبه برگزار گردد به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا لغو شد.

به گزارش تبریز بیدار، جلسه فوق العاده شورای شهرتبریز به منظور بررسی لوایح باقی مانده که طبق اعلام قبلی قرار بود رأس ساعت ۱۹ روز سه شنبه برگزار گردد به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا لغو شد.

سعید حاجی زاده  با اعلام ناراحتی از لغو جلسه به خبرنگار تبریز بیدار گفت: من فکر میکنم همکاران محترم باید با احساس وظیفه بیشتری به عملکرد خود مخصوصا در این ایام که فصل بودجه است بپردازند برای مثال اگر در این جلسه لوایح باقی مانده تعیین تکلیف می شدند می توانستیم با فراغ خاطر و به صورت تمام وقت جلسه یک شنبه را به بررسی بودجه اختصاص دهیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا با بیان این که قانونا تا چند روز دیگر باید بودجه تقدیم شورا گردد گفت: با توجه به زمان اندک باقی مانده هنوز به تعرفه عوارض محلی که حساسیت زیادی نیز دارد پرداخت نشده است.

وی افزود: با توجه به تجربیات سال های گذشته پیشنهادی به سایر اعضا دادم که کار بررسی تخصصی بودجه در کمیسیون ها تا یک آذر به اتمام برسد، اول دی نیز موضوع تعرفه های عوارض محلی تمام شود و در اواخر بهمن نیز بودجه به طور کامل جمع بندی گردد ولی متاسفانه با این روند فعلی به نظر می رسد تصویب نهایی بودجه به مانند گذشته در زمان مقرر انجام نخواهد شد.

حاجی زاده در اتمام سخنانش گفت: انتظار این می رود که اعضای هیئت رئیسه  بتوانند تدبیری بیندیشند تا بتوانیم فرصت باقی مانده را به سادگی از دست ندهیم.

شیاری دیگر عضو شورا نیز در خصوص عدم تشکیل جلسه شورای شهر گفت: باید در نظر داشت که زمان جلسه با توجه به فصل سال  اصلا مناسب نبود و می شد جلسه در صبح امروز یا ساعت مناسب تری تشکیل شود.

وی افزود:  وقتی از اعضای هیئت رئیسه ای که خود برنامه جلسات را می نویسند سه نفر غایب است و دبیری نیز با نیم ساعت تاخیر به جلسه می آید چه انتظاری از دیگر اعضای شورا می شود داشت؟

چمنی نیز با بیان این مطلب که باید اعضای شورا به وقت همدیگر احترام قایل شوند به خبرنگار تبریزبیدار گفت: وقتی عضوی بنا به هر دلیلی نمی تواند در جلسه حضور یابد بهتر است به رئیس شورا اطلاع دهد تا اگر تعداد اعضا به حد نصاب نرسد، لغو جلسه زودتر اعلام شود.

گفتنی است ایران آهور، المیرا خاماچی، بهروز خاماچی، حسن اسوتچی، شهرام دبیری، محمد حسین جعفری، علی شیاری، اسماعیل چمنی، اکرم حضرتی ، سعید حاجی زاده، جعفر مدبر، اصغر عابدزاده و ایرج شهین باهر از حاضرین جلسه بودند.
 
                                             لینک عضویت در کانال تلگرام تبریزبیدار(اینجا)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.