یادداشت/ رمز موفقیت تیم تراکتورسازی

وظیفه همه عاشقان واقعی تراکتور و علاقمندان سرافرازی ورزش دیار آذربایجان، حمایت و پشتیبانی از کادرفنی در این مقطع است.

به گزارش تبریز بیدار، امروز امیر قلعه نوعی به عنوان سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معرفی شد تا پس از کش و قوس های فراوان تیم به یک ثبات و آرامشی دست یابد که بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داشت .


چه این مربی را دوست داشته باشیم و چه نداشته باشیم، وظیفه همه ما عاشقان واقعی تراکتور و علاقمندان سرافرازی ورزش دیار آذربایجان، حمایت و پشتیبانی از کادرفنی در این مقطع است.

بی شک حضور سرمربی سابق آبی های پایتخت به مذاق خیلی از هواداران خوش نخواهد آمد ولی در بازه زمانی کنونی و در آستانه دو بازی مهم و سرنوشت ساز ، بایستی همه اختلاف نظرها را کنار بگذاریم و با احترام به نظر هیات مدیره باشگاه، از تیم و کادرفنی حمایت کنیم 

همه خاطرات تلخ و شیرین گذشته به تاریخ پیوسته است و امروز تراکتور بیش از هر روز دیگری به حمایت یکپارچه هواداران میلیونی خود نیاز دارد.

مطمئنا با حمایت یکپارچه مردم، مسئولین و اصحاب رسانه باردیگر می توانیم شاهد اوج گیری پرطرفدارترین تیم شمالغرب کشور در عرصه اول فوتبال کشور باشیم . 

با توجه به تجربه بالا و توانایی های فنی قلعه نوعی که وی را به عنوان موفق ترین مربی تاریخ لیگ برتر معرفی کرده، میتوان امید داشت که روزهای پرافتخار  دوباره به اردوی تراکتورسازان بازخواهد گشت 
از امروز قلعه نوعی سرمربی تیم است و باید با فراموش کردن خاطرات تلخ گذشته، با قلب هایی آکنده از عشق به تیم محبوب مان و فراموش کردن اتفاقات گذشته و با امید به فردایی روشن سکوهای ورزشگاه یادگار امام (ره) را به روزهای همدلی و یکدلی و وحدت پیوند زنیم و با شعار “یل یاتار، طوفان یاتار،  یاتماز تراختور بایراقی” نشان دهیم که موفقیت و سربلندی تیم برای ما از همه چیز مهم تر است.

صبر و شکیبایی و اتحاد همه طرفداران به همراه تلاش مضاعف کادرفنی و بازیکنان رمز موفقیت تیم محبوب تراکتور سازی خواهد بود 
عادل جعفرموحد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.