فرهنگی:

دولت عملا قانون را اجرا نمی کند

عضو فراکسیون ضدرکود مجلس با بیان اینکه کشور در وضعیت رکود بدی به سر می‌برد، گفت: دولت باید تلاش بیشتری در تحرک حوزه‌های اقتصادی داشته باشد.

به گزارش تبریز بیدار، محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اوضاع اقتصادی کشور و وضعیت رکود در این حوزه اظهار داشت: پیشنهاد اولیه ما جهت خروج از رکود، ابتدا قانون رفع موانع تولید و نیز بهبود فضای کسب و کار است.

وی افزود: اجرای دقیق و کامل دو قانون مذکور است که می‌تواند گام مؤثری در خروج از رکود تلقی شود ولی متاسفانه بسیاری از احکام این دو قانون عملا انجام نمی‌شود.


عضو فراکسیون ضد رکود مجلس شورای اسلامی ضمن توصیه به دولت برای بکارگیری تحرک بیشتر در حوزه‌های اقتصادی است، تصریح کرد: حضور در سیاست‌های انعطاف‌پذیر گمرکی، کنترل قیمت‌ها در کنار حمایت از تولیدکنندگان و حل مسائل و مشکلات آنها همچنین تداوم اقدامات حمایتی که از گذشته در جریان بوده، باید مبنای اصلی عملکردهای دولت باید در ماه‌های آتی باشد وگرنه وضعیت رکود حاکم بر کشور ادامه یافته و شاید شرایط نامطلوب اقتصادی نامناسب‌تر هم شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.