مظلومی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور:

مشکلی با قلعه نویی ندارم/یک امتیاز در تبریز بهتر از هیچ است!

سرمربی تیم استقلال تهران گفت: من از تراکتور سازی به تیم ملی راه پیدا کرده و خاطرات خوبی نیز از دوسال حضور در تبریز داشتم و معتقدم یک امتیاز بهتر از هیچ است.

به گزارش تبریز بیدار، پرویزمظلومی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، با اشاره به بازی سخت مقابل تراتورسازی  اظهار داشت: بازی سختی خواهیم داشت و  تراکتور سازی از تیم های بزرگ ایران بوده و تماشاگران خونگرمی را در کنار بازیکنان خوبی دارد.

 

 وی  افزودبه آقای قلعه نویی تبریک گفته و از بعد از بازی با ما، آرزوی موفقیت دارم و در این هفته،تیم ها  شناخت خیلی خوبی نسبت به یکدیگر دارند.

 

سرمربی تیم استقلال تهران بااشاره به اینکه  بازیکنان حریف را آنالیز کرده ایم و می خواهیم از نقاط ضغعف این تیم استفاده کنیم، خاطرنشان کردامیدواریم بازی زیبایی انجام شود تا تماشاگران لذت ببرند و در این بازی جابر انصاری در دیدار فردا حضور نخواهد داشت.

 

وی در خصوص اینکه آیا مشکلی با امیر قلعه نویی دارد یا خیر؟، بیان کرد: خیر این صورت نبوده است و من مشکلی با هیچ کسی ندارم.

 

یک امتیاز بهتر از هیچ است!
مظلومی، با اشاره به به اینکه بدترین زمان را برای انجام بازی های لیگ برتر انتخاب کرده ایم اظهار داشت: پخش بازی های خارجی، توقع مردم را بالا برده و تعطیلات لیگ برتر مردم را از فوتبال دور می کند و  بدترین زمان را برای برگزاری بازی انتخاب می  شود.

 

وی افزود: من از تراکتور سازی به تیم ملی راه پیدا کرده و احیا شدم و خاطرات خوبی نیز  از دوسال حضور در تبریز داشتم  و معتقدم یک امتیاز بهتر از هیچ است و  امیدوارم شرایط آب و هوا بهتر باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.