ماندگارترین کف گرگی تاریخ + عکس

دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران از جمله بازی های جذاب لیگ برتر فوتبال کشور است.

به گزارش تبریز بیدار، تقابل فردای قلعه نویی و مظلومی هم یکی از جذابیت های دیدار فرداست، این تقابل ها اما همیشه در این بازی جذاب بوده است، ۱۷ آبان ۱۳۹۲ وقتی تراکتورسازی مقابل استقلال قرار گرفت تقابل دو کاپیتان تیم ملی جذاب ترین نکته بازی بود. ماجرا اما به یک تقابل ساده ختم نشد، کریمی در یک صحنه یک کف گرگی حواله صورت نکونام کرد تا این صحنه به یادگار در تاریخ بماند. جادوگر بعد از بازی گفت: نکونام بهتر است به جای حرف زدن، در زمین کار خود را انجام دهد.

 

کریمی حدود یک ماه بعد کنایه دیگری به کاپیتان وقت تیم ملی زد؛ «من نیز همانند بقیه بازیکنان هستم و تفاوتی با سایر بازیکنان ندارم ولی هر کاری نمی‌کنم که به جام جهانی بروم. حضور من در جام جهانی بستگی به درخشش، خوب بازی کردن و مثمر ثمر بودنم برای تیمم در زمین فوتبال دارد.»

 

خیلی ها می گفتند ماجرا مربوط به مصاحبه عجیب نکونام در مرداد ۸۸ بود. تیم ملی مقابل عربستان شکست خورده بود و نکونام در گفتگو با یک مجله از آن بازی گفت: «صدای تماشاگران که داشتند بازیکنان و علی دایی را هو می‌کردند را که شنیدم اصلا باور نمی‌کردم که در آزادی بازی می‌کنیم. ساعت اسکوربورد ورزشگاه را نگاه کردم. دقیقه ۳۶ بود. باورم نمی‌شد. دقیقه ۳۶ نیمه اول زیر فشار تماشاگران خودی بودیم. ما را به خاطر نبودن علی کریمی هو می‌کردند. خب چه اتفاقی افتاد؟ ما باختیم».

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.