مظلومی:بهتر از تراکتور سازی بازی کردیم/ استقلال موقعیت های بهتری داشت

سرمربی استقلال، گفت: استقلال بهتر از میزبان بازی کرده و موقعیت هایی داشتیم که تبدیل به گل نشد.

به گزارش تبریز بیدار،پرویز مظلومی در نشست خبری پس از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: ما به چیزی که می خواستیم دست پیدا نکردیم. دنبال یک امتیاز نبودیم. بازی را پس از بیست دقیقه اول در اختیار داشتیم و در نیمه دوم نیز علمکرد خوبی داشتیم. متاسفم که بازی گل نداشت. دو تیم تلاش خودشان را انجام دادند. برای تراکتور سازی آرزوی موفقیت دارم. رحمتی را برای چنین موقعیت هایی داریم که علمکرد خوبی داشته باشد. 


وی ادامه داد: تراکتور سازی در نیمه دوم خطری را  روی دروازه ما ایجاد نکرد. ما به دنبال کسب سه امتیاز بودیم. فوتبال زمانی لذت بخش است که گل داشته باشد.

سرمربی آبی پوشان در خصوص داور بازی، بیان کرد: آقای قهرمانی از داوران خوب فوتبال ما بود که برای وی آرزوی موفقیت دارم ولی یکی از سرمایه های جامعه داوری خداحافظی کرد. فکر می کنم در محوطه جریمه خطای پنالتی بود که گرفته نشد. روند بازی در نیمه دوم کمی افت کرد ولی ما بیشتر زمان بازی را در زمین تراکتور سازی بودیم.

وی، بیان کرد: استقلال موقعیت های بهتری نسبت به حریف داشت ولی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

مظلومی درباره دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی در نیمه نهایی جام حذفی، گفت: ما بازی حساسی با صبا داریم ولی یک روز قبل از بازی جام حذفی به تبریز می آییم.

مظلومی درخصوص تاثیر حضور قلعه نویی در تراکتور سازی، اظهار داشت: مربی با سه جلسه تمرینی فقط می تواند از لحاظ روحی و روانی تاثیر گذار باشد. تراکتور سازی با تیم تهاجمی به میدان رفته بود. من مشکلی با امیر قلعه نویی ندارم.

 لینک عضویت در کانال تلگرام تبریزبیدار(اینجا)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.