به دلیل توجه به خانواده های شهدا؛

لوح تقدیر بنیاد شهید برای نجفی

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح تقدیری از اهتمام ارزشمند شهردار تبریز نسبت به نام و یاد شهدا تقدیر کرد

به گزارش تبریز بیدار، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی با اهدای لوح تقدیری از اهتمام ارزشمند شهردار تبریز نسبت به یاد و نام شهدا، توجه به خانواده شهدا و ایثارگران و همچنین ساماندهی قبور مطهر شهدا از وی تقدیر کرد.

لوح تقدیر نماینده ولی فقیه ، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از سوی قاسم صمدیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی تقدیم شهردار تبریز گردید.

قاسم صمدیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با تاکید بر فعالیت های ارزنده شهردار تبریز در توسعه و نشر مفاهیم و ارزشهای ایثار و شهادت، انتقال آثار و برکات جاودانه دفاع مقدس و ارج نهاد به مقام والای شهیدان از شهردار تبریز قدردانی کرد .


صمدیان در دیدار با شهردار تبریز با تقدیر از اقدامات شهردار تبریز و اعضای شورای شهر در اهتمام به ساماندهی گلزار شهدای وادی رحمت تبریز گفت: جاودانه نگه داشتن یاد ونام شهدا و توجه به مزار مطهر آنان توسط شهرداری و شورای شهر تبریز نمونه و الگویی برای همه دست اندرکاران می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.