استاندار آذربایجان شرقی:

استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغ یا هجمه به کاندیداها ممنوع است / فرماندار یکی از شهرستان ها با تبلیغات زودهنگام یک کاندیدا برخورد کرد

استاندار آذربایجان شرقی با هشدار نسبت استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغ یا هجمه به کاندیداها، اظهار داشت: به همه مدیران در صورت مشاهده چنین تخلفی تذکر داده و برخورد کنید و بدانید ما پشت شما ایستاده‌ایم و از شما دفاع می‌کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، اسماعیل جبارزاده عصر امروز در نشست مشترک فرمانداران و هیئت‌های اجرایی در تبریز، با اشاره به اینکه ما در جمهوری اسلامی با مبانی قرآن و تعالیم پیامبر (ص) توفیق خدمت یافته‌ایم، اظهار داشت: عالم محضر خداست و ما باید به گونه‌ای کار کنیم که شرمنده خون شهدا نباشیم.

وی با بیان اینکه ما باید قدردان زحمات بزرگوارانی در پیروزی انقلاب اسلامی باشیم که نظامی را تأسیس کردند که مردمی‌ترین نظام دنیاست، افزود: نظام جمهوری اسلامی بر اساس حاکمیت مردم بر مردم است و هدف همه برگزارکنندگان انتخابات باید اعتلای کلمه الله و نظام اسلامی باشد که در رسیدن به این هدف والا اختلافی باهم نداشته باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم باید این اطمینان را داشته باشند که افرادی معتمد و خداترس مسئولیت اجرای این انتخابات را در این نظام مردمی بر عهده دارند.

جبارزاده با اشاره به تشکیل هیئت‌های اجرایی در شهرستان‌های استان، خاطرنشان کرد: ما امروز در اولین جلسه مشترک برای برگزاری انتخابات عهدی برادرانه بین هیئت‌های نظارتی و اجرایی می‌بندیم که برادرانه با همدیگر کار کنیم و من به عنوان برادر کوچک این انتظار را از شما دارم.

وی با بیان اینکه اخبار واصله حکایت از محبت و صمیمیت و همکاری هیئت‌ها با همدیگر دارد، با تأکید بر اینکه تک‌تک آرای مردم سنگری در برابر استکبار جهانی است، یادآور شد: ما در شرایط خاصی قرار داریم و دشمن آرای مردم را رصد کرده و می‌شمارد، البته اطمینان دارم با عنایت خداوند و همت شما میزان حضور مردم افزایش خواهد یافت.

جبارزاده با هشدار نسبت استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغ یا هجمه به کاندیداها، اظهار داشت: به همه مدیران در صورت مشاهده چنین تخلفی تذکر داده و برخورد کنید و بدانید ما پشت شما ایستاده‌ایم و از شما دفاع می‌کنیم.

وی افزود: فرماندار یکی از شهرستان‌ها درباره تخلف تبلیغات زودهنگام یکی از نامزدهای احتمالی اقدام قانونی انجام داد که ماهم از این اقدام حمایت می‌کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.