تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ۱۵:۵۵:۴۸ شناسه خبر : ۱۰۵۳۴۵۷

تکذیب زخمی شدن در عراق؛

خبرهای حسینی بای در مورد ابوعزرائیل

محمد رضا حسینی بای در آخرین پست خود در صفحه اجتماعی خود خبر زخکی شدن خود را تکذیب و خبرهایی در مورد ابوعزائیل داد.

به گزارش تبریز بیدار، محمد رضا حسینی بای در آخرین پست خود در صفحه اجتماعی خود خبر زخکی شدن خود را تکذیب و خبرهایی در مورد ابوعزائیل داد.


دوستان ارجمند با سلام و دعای خیر

در این مدتی که نبودیم دوستان با پیامهای محبت آمیز خود مارا خوشحال کردند و شرمنده از پاسخ به پیامهای شما خوبان بدلیل حجم زیاد چندماهی بود در ماموریت‌های مختلف در مناطق درگیری با داعش بودیم.

باور بفرماييد از موقع اي كه از عراق امدم در اين چند روز هر لحظه تماس مي گيرند اقا شما زنده ايد شنيده اييم شما هم جز مفقودان منا هستيد. 

من مانده ام مني كه در عراق بودم چطور مي توانم همزمان سردر از مكه در بياورم و جالب تر اينكه همين چند هفته قبل بعد ازمجروحيت همكار خوبم اقاي حسيني در سوريه موجي از شايعه راه افتاد كه من مجروح شدم در سوريه. 


متاسفانه پديده شايعه سازي در فضاي مجازي به سرعت در حال رويش است و بايد فكري به حال ان كرد چرا كه اين پديده زشت و اسيب زا براي جامعه ما سم است وً ضربه بزرگي به عرصه اطلاع رساني مي زند.


از شنيدن خبر حادثه منا و نيز مفقود همكار خوبم اقاي حسيني خبر نگار شبكه خبر خيلي متاثر شدم از خداوند بزرگ درخواست خبرهای خوش برای خانواده های مفقودان و آمرزش الهی جان باختگان این حادثه عظیم را دارم.
عکس در کنار ابو عزرائیل.


ابوعزرائیل کسی است که این روزها نامش لرزه به تن تروریستهای تکفیری می اندازد. نام واقعی این مرد "ایوب” است. وی پیش از عضویت در نیروهای بسیج مردمی، مدرس رشته تربیت بدنی در یکی از دانشگاه های عراق بود.


Image title