تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵:۴۹ شناسه خبر : ۱۰۵۵۲۱۷

محسن هادی نوشت

صف فرودگاه و سفرهای خارجی مدیران!

محسن هادی فعال فرهنگی تبریزی در تازه ترین مطلبی که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده به سفر خارجی برخی مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر واکنش نشان داده است.

به گزارش تبریز بیدار  محسن هادی فعالفرهنگی تبریزی در تازه ترین مطلبی که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده به سفر خارجی برخی مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر واکنش نشان داده است.


- فرودگاه تبریز، صف کنترل گذرنامه‌ها:

یکی دارد درباره بهتر بودن ایران از اروپا، صحبت می‌کند، مرتب تکرار می‌کند هرکه از ایران میره اونجا ابلهه! و هر بار رو می‌کند به یکی از کسانی که دور و برش هستند. به من که رسید، گفتم پس چرا خودتون میرید حاج آقا؟ حاج آقا یک مدیر محترم و انسان شریفی است! با تعجب می‌گوید: منننن؟ گفتم بعله شما رو عرض کردم! جواب می‌دهداین اولین بارمه به خدا... داشتند از یک سفر دسته جمعی، از هامبورگ برمی گشتند، از طرف یک نهاد خدمتگزار مردم رفته بودند!

عرض کردم اگر هم شما بار اولتان باشد، همکارانتان ماشاللا یک پایشان خارج است، شنیدم نوبتی کرده‌اند سفر خارجی را. 


در کنارمان یکی ایستاده، ارشدتر از اوست، نماینده محبوب و پاکدست مردم در شورای شهر؛ می‌گوید شهرداری وظیفه‌اش همین است، باید برود خارج!!

عجب! حاج‌آقا اونوقت این وظیفه رو کجا نوشتن؟ ببین شهرداری لازمه و باید بره! پرسیدم آخه چرا لازمه؟ مثلاً الان که شما رفتید هامبورگ چیکار کردید؟ می‌گویداین دیگر به تو مربوط نیست!!!


جوابش خیلی دندان شکن بود  گفتم کسی که برای تفریح رفته، غیر ازین چه می‌تواند بگوید؟ کمی بگو مگو کردیم، حاج آقایی که بحث را شروع کرده بود، حالا رو به من لبش را گاز می‌گرفت بالاخره بحث تمام شد...


- حالا شنیدم که رفته پیش شهردار و گفته فلانی در فرودگاه به من توهین کرد، شما چرا به او کار می‌دهید؟؟؟ طفلی! من؟ شهرداری؟ کار؟؟؟؟ ماماننننن این آقاهه منو زد 

نظرات

IR

عده ای در این دو سال که بزرگترین سفرشون شیراز بود تا کانادا و برزیل هم رفتن بماند اروپا که دیگه بهشون عادی شده

زیبا
IR

سلام . عجب سوالی ؟!!! باید مشکلات مردم رو بشینن و هامبورگ و دیگر کشورهای اروپایی حل و فصل کنن!!!