تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ۲۲:۲۰:۰۰ شناسه خبر : ۱۰۵۵۳۰۶

تاکتیک همیشگی اصلاح طلبان

اتهام زنی های ادامه دار برای فرار از واقعیت+تصویر

آنچه مسلم است مردم انتظاردارند، احزاب و جناح ها، منافع کشور را بر منافع حزبی خود ارجح بدانند و در زمان بروز اشتباهات اشخاص و چهره های سیاسی جناح مورد حمایتشان، در انتقاد آن خودشان پیشدستی کنند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از  زیتون، بعد از گذشت پنج روز از انتخابات 7 اسفند، هنوز هم که هنوز است تب اخبار و حواشی انتخابات در فضای مجازی فرو کش نکرده است. در این بین عده ای سعی دارند به هر نحوی که شده است نمایندگان مورد نظر خود را بهترین و بدون  هرگونه کم و کاستی نشان دهند. حمایت از نمایند گان منتخب، می تواند مثبت و امید بخش باشد. اما این که کور کورانه و بدون دلیل از یک نماینده حمایت شود و تمام افراد منتقد را چشم بسته مورد حمله قرار دادن، نمی تواند اثر بخش و مفید باشد.

انتظار مردم این است که مسائل ملی و استانی نسبت به منافع جناحی و حزبی در اولویت باشد. روز گذشته خبری در یکی از کانال های تلگرامی منتسب به یک سایت استانی منتشر شد. این خبر مربوط به تصویری از گوشی یکی از نمایندگان بود.


یکی از کانال های منتسب به دولت و حامی اصلاح طلبان، خیلی زود به این مطلب و عکس نوشت کانال این سایت واکنش نشان داد، و با اتهام دروغ افکنی، اخبار منتشره از آن را کذب دانست. آنها بدون تحقیق این تصویر را فتوشاپ خواندند. این واکنش توسط کانالهای همسوی دیگر هم تکرار شد.

جالب اینجاست، این کانال عکسی را که توسط خبرگزاری ایسنا که منتسب  به خود دولت است و در گزارشهای تصویریش آورده را عکس فتوشاپی دانست. تصویری که هم اکنون هم در گزارشات تصویری خبرگزاری ایسنا موجود است.
بیش از این و قبل از روز رای گیری 7 اسفند هم همین جریان، مطلب منتشر شده توسط یکی دیگر از کانالهای اصلاح طلب در مورد غیر بومی بودن کاندیداهایشان را تکذیب و توطئه طرف مقابل دانسته و به همین بهانه مورد توهین قرار داده بود که با انتشار لینک مطلب، مشخص شد این خبر در سایت اصلاح طلب کردستان موجود است.

ظاهرا هر موضوعی که بر مذاق این جریان خوش نیاید و مطرح شود، کذب و دروغ است.

آنچه مسلم است مردم انتظار دارند، احزاب و جناح ها، منافع کشور را بر منافع حزبی خود ارجح بدانند و در زمان بروز اشتباهات اشخاص و چهره های سیاسی جناح مورد حمایتشان، در انتقاد آن خودشان پیشدستی کنند. نه این که با تهمت زدن و ادعاهای واهی سعی در پوشاندن آن بیاییند. بی شک این چنین حرکاتی در بلند مدت موجب بدبینی مردم نسبت به اشخاص و جریان خواهد شد.