تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : علم و فناوری , دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۵۴:۰۳ شناسه خبر : ۱۰۵۶۵۵۴

از اینستاگرام

خداحافظی ناگهانی بازیکن تراکتورسازی + عکس

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به صورت ناگهانی از اینستاگرام خداحافظی کرد.

به گزارش تبریز بیدار، شبکه اجتماعی "اینستاگرام" بدون شک یکی از موثرترین پل‌های ارتباطی بین بازیکنان و هواداران یک باشگاه است و با اینکه در کشورمان فرهنگ استفاده از آن به خوبی جا نیافتاده و بارها و بارها شاهد حملات کاربران کشورمان به صفحه‌های بزرگترین بازیکنان جهان - به عنوان مثال: مسی در چند روز گذشته - بوده‌ایم اما با این حال این وسیله ارتباط جمعی انتقادها و پیشنهادهای هواداران را به گوش بازیکنان رسانده و از بروز بسیاری از حواشی جلوگیری می‌کند.

گرچه باید به این نکته نیز اذعان کرد که استفاده از این شبکه خود گاها حاشیه ساز شده اما بازدارندگی آن بیشتر بوده و به این جهت موثر است.
با این مقدمه، امروز یکی از بازیکنان تراکتورسازی به صورت ناگهانی از اینستاگرام خداحافظی کرد که در نوع خود جالب توجه بود. خالد شفیعی مدافع این تیم که در بین پرشورها با خصوصیت "متعصب" شهره است و در اینستاگرام نیز رابطه خوبی با هواداران تیمش ایجاد کرده بود، بطور ناگهانی از این شبکه اجتماعی خداحافظی کرد تا با این اقدام، سوالات زیادی را در ذهن هواداران تراکتورسازی ایجاد کند.
وی با قرار دادن پست زیر در صفحه اجتماعی خود این خبر را اعلام کرد و هنوز مشخص نیست که چرا به صورت ناگهانی چنین تصمیمی را گرفته است.
 

خداحافظی ناگهانی بازیکن تراکتورسازی از اینستاگرام + عکس

منبع: آناج