تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۶:۰۸:۴۴ شناسه خبر : ۱۰۵۸۵۰۸

همسر صهیونیست مانع جذب ملی پوش ایسلند در ماشین سازی تبریز+عکس

همسر دروازه بان تیم ملی ایسلند باعث شد این بازیکن که درخشش زیادی در یورو 2016 داشت، نتواند در ایران به فعالیت بپردازد.

به گزارش تبریز بیدار، پس از درخشش تیم ملی فوتبال ایسلند در یورو 2016، هانس هالدورسون دروازه بان با تجربه این تیم که عملکرد بسیار خوبی در ترکیب تیمش داشت و طبق اعلام سایت یوفا بیشترین دفع توپ در این دوره از مسابقات داشت ، مورد توجه سران باشگاه ماشین سازی قرار گرفت و حتی صحبت های نهایی نیز برای پیوستن وی به این تیم لیگ برتری فوتبال کشورمان انجام شد اما در حالی که این انتقال در حال نهایی شدن بود، یک اتفاق عجیب سبب شد تا ماشین سازان قید هالدورسون را زده و پروسه انتقال این بازیکن را متوقف کنند و به سراغ گزینه های دیگر بروند.

 
پس از بررسی های مشخص گردید که همسر هالدرسون صیهونیستی است و به همین دلیل ماشین سازان قید جذب این بازیکن را زدند.


همسر صهیونیست مانع جذب ملی پوش ایسلند در ماشین سازی تبریز

مسئولان پس از بررسی پاسپورت هانس هالدورسون متوجه شدند که همسر این بازیکن صهونیستی است و خود نیز علاقه زیادی به این رژیم دارد و حتی 3 بار هم به کشور رژیم اشغالگر قدس سفر کرده و به همین دلیل هالدرسون از جمع گزینه ای دروازه بانی ماشین سازی خارج شد.

در همین باره گفتگویی کردیم با میر معصوم سهرابی ، مدیرعامل تیم فوتبال ماشین سازی تبریز

وی در این باره گفت: دیگر به دنبال جذب هالدرسون نیستیم و دلیل آن هم درخواست مالی بالای این دروازه بان و از آن مهمتر همسر صهیونیستی و بود.

سهرابی ادامه داد: همسر هالدرسون صهیونیست است و به همین دلیل باشگاه ماشین سازی از جذب این دروازه بان منصرف شد. کادرفنی 3 گزینه خارجی را در پست دروازه بانی مدنظر دارد و طی روزهای آینده یکی از آنها جذب می کنیم تا آماده حضور در لیگ برتر شویم.

همسر صهیونیست مانع جذب ملی پوش ایسلند در ماشین سازی تبریز


منبع: باشگاه خبرنگاران