در نشست خبری پیش از دیدار؛

کمالوند: امیدوارم هر تیمی بهتر بازی کرد نتیجه بگیرد/ تلاش می کنیم ۳ امتیاز در تبریز بماند

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: در بازی با تراکتورسازی به فکر برد و باخت نیستم و امیدوارم فقط بازی زیبایی را شاهد باشیم.

به گزارش تبریز بیدار ،  فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار گسترش فولاد و تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: این یک بازی کاملا عادی برای تیم گسترش است که نه بردش بیش از ۳ امتیاز دارد و نه مساوی‌اش بیشتر از یک امتیاز. سعی کرده‌ام در این هفته بازیکنان خودم را توجیه کنم تا به تیم حریف احترام بگذارم و خللی در رابطه دو باشگاه بوجود نیاید و امیدوارم هر تیمی بهتر بازی کرد نتیجه بگیرد.

وی افزود: در بازی فردا در وهله اول لذت بردن تماشاگران از دیدن بازی و بدون حاشیه برگزار شدن آن اهمیت دارد. در دربی‌های گذشته آذربایجان هم دیده‌ایم که دربی در این شهر با سایر استان‌ها تفاوت دارد و جو صمیمی در این بازی حاکم است.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تصریح کرد: تعریف برد و باخت برای این دیدار مثل گذاشتن پول از جیبی به جیب دیگر است. هر دو تیم متعلق به استان آذربایجان شرقی هستند و امیدوارم ۳ امتیاز در این شهر بماند.

کمالوند درباره فرصت‌های زیادی که تیمش از دست می‌دهد گفت: در هفته گذشته تمام توان خود را روی خط حمله تیم گذاشته‌ایم. من از روند رو به رشد تیمم راضی هستم ولی متاسفانه نمی‌توانیم از موقعیت‌های به دست آمده استفاده کنیم.

وی درباره حضور تماشاگران تراکتورسازی در ورزشگاه بنیاد دیزل عنوان کرد: ما میزبان نیستیم بلکه تراکتورسازی به دلیل حضور هواداران پرتعداد خود در این دیدار میزبان است. برایمان فرقی نمی‌کند که چند درصد از ورزشگاه را تماشاگران تراکتور پُر کنند هر چقدر آمدند قدمشان روی چشم، شرمنده‌شان هستیم که جای بیشتری نداریم که از آنها پذیرایی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در مورد اضافه شدن جلال چراغپور به کادر فنی این تیم خاطرنشان کرد: چراغپور با نظر من اضافه شده و باید از هیئت مدیره باشگاه تشکر کنم که مانند خواسته‌های گذشته من این خواسته را نیز سریعا انجام داد. چراغپور در گذشته در ۴ مقطع با من همکاری داشته و تجربه‌های خوبی از کار کردن با او دارم.

کمالوند درباره مصدومان و محرومان تیمش گفت: یک یا دو نفر مصدوم هستند که تا امشب وضعیت نهایی آنها مشخص خواهد شد ولی فکر نمی‌کنم مشکل خاصی برای همراهی‌شان با تیم وجود داشته باشد.

وی درباره اینکه تیمش تاکنون هیچ بردی نداشته است، گفت: در بازی با تراکتورسازی به فکر برد و باخت نیستم و امیدوارم فقط بازی زیبایی را شاهد باشیم مهم این است که ۳ امتیاز این دیدار در آذربایجان بماند و مردمی که از تلویزیون تماشاگر این بازی هستند شاهد فرهنگ بالای مردم آذربایجان باشند و بازی زیبایی را شاهد باشند. این دو خواسته من از این دیدار است.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد درباره حضور محمد ابراهیمی در تراکتورسازی گفت: همانطور که همه می‌دانند صمیمی‌ترین دوست من سرمربی تیم حریف است و احترام ویژه‌ای برای قلعه‌نویی قائلم و می‌دانم که او بهترین سرمربی ایران است ما رابطه بسیار خوبی با هم داریم و بازیکنان هم مطمئنا حرمت یکدیگر را حفظ خواهند کرد. به همین دلایل همواره دربی ما بدون تنش است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.