دبیر ستاد برگزاری اجتماع زائرین اربعین آذربایجان شرقی:

نخستین تجمع بزرگ زائرین اربعین حسینی در تبریز برگزار می‌شود

دبیر ستاد برگزاری اجتماع ملی زایرین اربعین حسینی و نماینده شورای راهبری جوانان در کمیته فرهنگی آموزشی استان آذربایجان شرقی از برگزاری نخستین تجمع ملی در شهر تبریز خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، مجتبی عبادی در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین و سایر دستگاه‌های اجرایی، اولین تجمع ملی زائرین اربعین حسینی در شهر تبریز برگزار می‌شود اظهار داشت: این تجمع در روز جمعه ۱۴ آبان مصادف با ۴ صفر از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد برگزاری تجمع ملی زائرین اربعین حسینی در استان آذربایجان شرقی افزود: طرح اجتماع ملی زائرین اربعین از جمله طرح‌های مصوب شورای راهبری جوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین است که براساس آن، تجمعی با حضور عموم مردم و به صورت هم زمان با سایر استان‌های کشور قبل از نماز جمعه برگزار می‌شود.

وی در پایان هدف از این برنامه ملی را، آماده سازی فضای کشور و توجه افکار عمومی سراسر جهان به مراسم معنوی اربعین حسینی و تبیین شعار اربعین امسال «انی احامی ابداً عن دینی» عنوان کرد و گفت: از عموم مردم برای حضور پرشور در این اجتماع عظیم مردمی دعوت می‌کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.