بررسی نیمه اول/ گسترش فولاد ۰ – ۱ تراکتورسازی

تراکتور سازی در نیمه اول مقابل همشهری خود به برتری رسید.

به گزارش تبریز بیدار ،  تیم های گسترش فولاد تبریز و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۴:۴۵ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف یکدگیر رفته بودند که نیمه اول با برتری یک بر صفر تراکتور سازی به پایان رسید.

ترکیب تراکتورسازی : محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، سعید آقایی، هادی محمدی، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، کرار جاسم، سروش رفیعی، لوسیانو ادینیو و فرزاد حامی 

ترکیب گسترش فولاد : فرناندو دخسوس، مگنو باتیستا، مرتضی اسدی، محمدرضا خلعتبری، داریوش شجاعیان، سید محسن حسینی، علیرضا نقی زاده، لوسیانو پریرا، بابک حاتمی، مسعود ابراهیم زاده، رضا خالقی فر

در حال حاضر کمتر از چهار هزار نفر از هواداران دو تیم در ورزشگاه حضور دارند.

داور این دیدار در دقیقه ۳۰ به مهدی کیانی از تیم تراکتور سازی کارت زرد نشان داد.

شرح گل:

لوسیانو ادینهو در دقیقه ۴۰ توسط محمد ایران پوریان در محوطه ۶ قدم صاحب توپ شد که این بازیکن برزیلی با زاویه بسته توپ را به جهت مخالف فرستاده و تبدیل به گل شد.

دقایق حساس:

 

دقیقه ۵: ضربه علیرضا نقی زاده با اختلاف اندکی از بالای دروازه تراکتورسازی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰: ضربه محکم و دقیق علیرضا نقی زاده از پشت محوطه جریمه تراکتورسازی را محمد رضا اخباری به خوبی در اختیار گرفت.

دقیقه ۲۷: رضا خالقی فر پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و پس از فریب مدافع مستقیمش با پای چپ به توپ ضربه زد که با اختلافی اندک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۸: محمدرضا خلعتبری از جناح راست نفوذ کرد و با حرکتی زیبا خالقی فر را در موقعیت شوتزنی قرار داد که ضربه او به شکلی خطرناک از کنار دروازه اخباری به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: ارسال سعید آقایی از جناح چپ روی دروازه گسترش فولاد به یک موقعیت گل تبدیل شد و در حالی که توپ راه ورود به دروازه را سپری می کرد، فرناندو دخسوس در لحظه آخر روی توپ اثر گذاشت و آن را راهی کرنر کرد.

 

 در حاشیه:

*اکثر سکوهای ورزشگاه بنیان دیزل به رنگ قرمز در آمده ومشخص است هواداران تراکتورسازی سکوها را تقریبا پر کرده اند.

*قبل از شروع بازی فراز کمالوند و سایر نیمکت نشینان گسترش فولاد به سمت نیمکت تراکتورسازی رفتند و بازار خوش و بش داغ بود.

*امیر قلعه نویی به دلیل محرومیت روی نیمکت تراکتورسازی حضور ندارد.

* هواداران تیم تراکتورسازی بارها علیه مسئولان استانی آذربایجان به خاطر آماده نشدن ورزشگاه یادگار امام(ره) شعارهایی را سر دادند.

*در دقیقه ۱۳ مسابقه خطای مهدی کیانی روی محمد رضا خلعتبری باعث ایجاد درگیری میان این دو بازیکن شد. داور در این صحنه ورود کرد و با فراخواندن دو بازیکن به آنها تذکر داد.

*کرار جاسم در بسیاری از صحنه ها به تصمیمات داور اعتراض کرد.

*امیر قلعه نویی که از جایگاه VIP بازی را نظاره گر است، پس از چند سوت داور سر تکان داد و اعتراضش را به تصمیمات مهدوی پنهان نکرد.

*هواداران تراکتورسازی پس از اعلام خطای محمد ایرانپوریان، اقدام به توهین علیه داور مسابقه کردند.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.