روزهای سخت یاشیل ماشین

خطیبى فعلاً در ماشین سازى ماندگار شد/ تصمیم گیری نهایی در جلسات آینده

وضعیت سرمربی تیم ماشین سازی تبریز به جلسه آینده موکول شد.

به گزارش تبریز بیدار ،  جلسه هیئت مدیره باشگاه ماشین سازى در محل سازمان ورزش شهردارى تبریز برگزار شد که این جلسه در نهایت نتیجه کاملی در بر نداشت و فعلاً تا جلسه بعدی هیئت مدیره، خطیبی می‌تواند به کارش ادامه دهد.

با این حساب رسول خطیبى تا هفته آینده و جلسه بعدی هیئت مدیره در ماشین سازی تبریز ابقا شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه ماشین سازی این خبر را تایید کرد.

 على نواداد،، رئیس هیئت مدیره باشگاه ماشین سازى گفت: در جلسه امروز (شنبه) اعضاى هیئت مدیره ضمن بررسى شرایط و وضعیت موجود تیم و استماع نقطه نظرات اعضا، مقرر کردند تصمیم‌گیرى نهایی در خصوص کادرفنى به جلسه آتى هیئت مدیره موکول شود.

وى افزود: در جلسه امروز، خطیبى نیز حضور داشت و به ارائه توضیحات لازم در خصوص دلایل عدم نتیجه‌گیرى تیم فوتبال ماشین‌سازى پرداخت و به سوالات اعضاى هیئت‌مدیره نیز پاسخ داد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ماشین سازى با تأکید بر اینکه جمع‌بندى و تصمیم‌گیرى نهایی در مورد کادرفنى پس از جلسه آینده اعلام خواهد شد، خاطرنشان کرد: تصمیم نهایی طى روزهاى آینده به اطلاع عموم هواداران خواهد رسید.

نواداد در خاتمه با اشاره به انتشار برخى شایعات در خصوص تقدیم استعفا از سوى خطیبى به اعضای هیئت مدیره و ابقا یا برکنارى وى تصریح کرد: هیچ کدام از این موضوعات صحت ندارد و همه منتظر تصمیم‌گیرى و اعلام نظر رسمى باشگاه در روزهاى آینده باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.