استاندار : سلطانی فر ویژگی های لازم برای تصدی وزارت ورزش را دارد

حمایت جبارزاده از وزرای پیشنهادی دولت ادامه دارد

استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد: آقای سلطانی فر با توجه به سابقه درخشان اجرایی و روحیه خلاق و پرانرژی، همه ویژگی های لازم برای تصدی وزارت ورزش و جوانان را دارد.

به گزارش تبریز بیدار ، اسماعیل جبارزاده در گفتگو با ایرنا اظهار کرد: آقای سلطانی فر، فرد مبتکری است و توان ایجاد تحول در حوزه پرمخاطب ورزش و جوانان را دارد.

وی با اشاره به حمایت شمار زیادی از قهرمانان ورزشی و فعالان حوزه ورزش از وزارت سلطانی فر افزود: همه اینها نشان می دهد که وی با مزیت ها و مشکلات حوزه و رزش و جوانان به خوبی آشناست و می تواند از عهده رفع چالش های پیش روی آن برآید. 

وی ادامه داد: آقای سلطانی فر پیش از این با مدیریت موفق در حوزه حساس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جواب اعتماد رئیس جمهوری را داده است و معرفی وی برای تصدی گری وزارت ورزش و جوانان حاکی از اعتماد بالای آقای دکتری روحانی به اوست.

استاندار آذربایجان شرقی اضافه کرد: یکی از ویژگی های برجسته آقای سلطانی فر، اشراف وی به مسایل هر دو حوزه ورزش و جوانان است که در ذات خود می تواند نویدبخش روزهای خوشی برای این وزارتخانه باشد.

وی در خصوص سابقه آشنایی اش با نامزد وزارت ورزش و جوانان گفت: بنده جلسات متعددی با آقای سلطانی فر داشته ام و در تمام آنها وی را فردی خوش فکر و بانشاط دیده ام و فکر می کنم که این ویژگی ها از ضرورت های اصلی وزارت ورزش و جوانان در مقطع زمانی فعلی است.

وی ابراز امیدواری کرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دادن رای اعتماد به نامزد پیشنهادی رئیس جمهوری برای وزارت ورزش و جوانان، به گسترش فضای امید و نشاط در جامعه کمک کنند.

گفتنی است پیش از این جبارزاده برای حمایت از صالحی امیری در نامه ای خطاب به نماندگان مجلس خواستار اعتماد برای تصدی پست وزارت فرهنگ و ارشاد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.