نماینده مردم تبریز خبر داد:

فراکسیون نمایندگان مناطق ترک نشین در مجلس تشکیل شد / پزشکیان رئیس، قاضی پور نائب رئیس

نماینده مردم تبریز در مجلس از تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین در مجلس به ریاست پزشکیان خبر داد و گفت: نادر قاضی پور و رضا کریمی به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم انتخاب شدند.

به گزارش تبریز بیدار ، زهرا ساعی ، با یادآوری تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین در مجلس، افزود: عصر امروز جلسه فراکسیون مناطق ترک نشین با حضور ۱۰۰ نفر از نمایندگان ترک مجلس برگزار شد که در این جلسه با اکثریت آراء مسعود پزشکیان، نادر قاضی پور و رضا کریمی به ترتیب به عنوان رئیس، نواب اول و دوم فراکسیون انتخاب شدند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، از انتخاب خود به عنوان سخنگوی کمیسیون مناطق ترک نشین خبر داد و گفت: محمد حسن نژاد، شهاب الدین بی مقدار به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم فراکسیون انتخاب شدند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تشریح هدف تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین در مجلس، افزود: این فراکسیون با هدف پیگیری و رفع مشکلات معیشتی، اقتصادی، آموزش مناطق ترک نشین تشکیل شد که امیدواریم با تعاون و همکاری اعضای فراکسیون بتوان مشکلات و مسائل مختلف این مناطق را با توجه به گستره جغرافیایی آن در کشور رفع کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به اینکه از اعضای کمیسیون های مختلف در این فراکسیون حضور دارند بنابراین در پی آن هستیم مشکلات مناطق ترک نشین را توسط این نمایندگان به کمیسیون های مختلف ارجاع دهیم تا خلاء های قانونی یا مشکلات نظارتی رفع و از این طریق بتوان توسعه متوازن را در کشور ایجاد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.