در نشست خبری پس از دیدار؛

مایلی کهن: در نیمه دوم فوتبال بدی ارایه ندادیم/ شانس گلزنی داشتیم

سرمربی ملوان بندرانزلی از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد مایلی‌کهن  پس از شکست یک بر صفر مقابل تراکتورسازی در جام حذفی در نشست خبری اظهار داشت: در مجموع فکر کنم ما بخصوص در نیمه دوم فوتبال بدی ارایه ندادیم در نیمه اول توقع بیشتری از بازیکنان داشتم اما بخاطر بارندگی‌های اخیر زمین بازی مشکل ساز شد و روند کاری تیم ما روی زمین است. روی زمین خوب کار می‌کنیم.

وی افزود: با تیمی به نام تراکتورسازی بازی کردیم که در صدر جدول لیگ برتر است و بازیکنان خوبی دارد ما هم با وجود اینکه یکی دو بازیکن خود مثل زحمتکش را نداشتیم در نیمه دوم خوب بازی کردیم. در طول ۹۰ دقیقه به تیم پرمهره تراکتورسازی شانس گل ندادیم. یکی دو مورد صحنه‌های مشکوکی بود که به بازیکن ما هم اخطار داده شد در حالیکه خطای محرز دروازه‌بان تراککتورسازی بود.

وی ادامه داد: بازیکن ما در حال رفتن به زمین خودمان بود که اخباری او را هل داد. این ها از اشتباهات داوری است و به تیم تراکتورسازی تبریک می‌گویم و ظیفه اصلی ما در لیگ یک است و در جام حذفی نمی‌خواستیم شرکت کنیم اما بازی تدارکاتی مناسبی بود و امیدوارم در لیگ یک نتایج خوبی بگیریم و به تیم تراکتورسازی این برد را تبریک می‌گویم.

سرمربی ملوان در مورد فرصت‌های گلزنی تیمش گفت: ما شانس گلزنی داشتیم اما توپ‌هایمان گل نشد. فوتبال بسکتبال نیست. فوتبال، فوتبال است. در تمامی بازی‌ها ایجاد موقعیت گلزنی می‌کنیم و این حسن  است و اگر بازیکن بهتری هم گیرمان بیاید استفاده می‌کنیم ولی توانایی مالی نداریم. برخی بازیکنان هم کاسب هستند هرچند اسم داشته باشند با این حال بها دادن به جوانانی مثل بختیاری و آصف به آینده ملوان کمک می‌کند.

مایلی‌کهن در مورد علت روند خوب تیم در نیمه دوم و برخوردش با قلعه‌نویی  گفت: من  با قلعه نویی چندین بار برخود داشته‌ام و امروز هم وظیفه‌ام بود که از میهمان خود استقبال کنیم و به او خوشامد بگوییم و این از اصول فوتبال است. روند بازی در نیمه دوم بهتر بود. در نیمه اول تحت تاثیر نام بازیکنان پرآوازه تراکتورسازی قرار گرفتند. از نتیجه راضی نیستم اما با بضاعتی که تیم ما داشت خوب بازی کردیم و شانس هایی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.