در نشست خبری پس از دیدار؛

خطیبی: شرمنده هواداران هستیم / مدیون آرامشی هستیم که هیئت مدیره به تیم تزریق کرد

مربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: بازی خوبی مقابل تیمی انجام دادیم که در حد لیگ برتر بسته شده است.

به گزارش تبریز بیدار ،  حسین خطیبی پس از پیروزی نماینده تبریز مقابل خونه به خونه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:برتری مقابل خونه به خونه را به اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تقدیم می‌کنم. از همه هوادارانی که امروز در ورزشگاه حاضر شده و از تیمشان حمایت کردند، خسته نباشید می گویم زیرا حمایت ناه باعث اعتماد اعضای تیم شد. رقابت های جام حذفی شرایط خاص خود را داسشته و باید با تجربه و باهوش کار کنیم.

وی افزود: خونه به خونه کادر فنی مجربی داشته و در حد لیگ برتر بسته شده است مه پتانسیل صعود به لیگ برتر را داردن . باید بگویم بازی را خوب شرع کرده و توانستیم بازیکنان حریف را در میدان مسابقه کنترل کنیم. ما فرصت ایجاد موقعیت را به حریف نداده و از نقاط ضعف حریف نیز استفاده کردیم. به سه امتیاز ارزشمند رسیدیم.

مربی تیم ماشین سازی در خصوص وضعیت این تیم، بیان کرد: باید نتایج ضعیف هفته‌های گذشته را آسیب‌شناسی کنیم و دلیل بدشانسی‌هایمان را بشناسیم. با توجه به تصمیماتی که گرفته شده فعلاً قرار است در ماشین‌سازی به کار خودمان ادامه بدهیم اما باید در هفته‌های آینده این نتایج ضعیف را جبران کنیم.

وی تصریح کرد: باید از هیئت مدیره و مسئولین باشگاه ماشین‌سازی نیز به دلیل ایجاد شرایط روحی و روانی مناسب پس از شکست مقابل پیکان، تشکر می‌کنم. در هفته های گذشته شرمنده هواداران شده بودیم ولی امروز مدیون آرامشی است که هیئت مدیره به تیم تزریق کرد.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: ماشین سازی در این دیدار ۸ بازیکن خود را در اختیار نداشت و به برخی بازیکنان جوان نیز فرصت فرصت دادیم تا خودشان را نشان دهند . بازیکنان با انگیزه جوانی داریم که می توانند به عملکرد تیم کمک کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.