رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی تاکید کرد:

لزوم تبیین اهمیت راهپیمایی ۱۳ آبان در فضای مجازی

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی، معتقد است تبیین اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه باید در فضای مجازی انجام شود.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از ایسنا، نجف قراچورلو، در جلسه کمیته فضای مجازی راهپیمایی روز ۱۳ آبان اظهار کرد: این کمیته مسئولیت دارد تا در فضای مجازی با تولید محتوا و جریان‌سازی گامی در جهت تبیین و روشنگری مردم در خصوص اهمیت ۱۳ آبان و سایر ایام‌الله بردارد.

وی تاکید کرد: ۱۳ آبان امسال با ۱۳ آبان سال‌های گذشته تفاوت‌های عمده‌ای دارد و این تفاوت‌ها بر اهمیت حضور مردم در ۱۳ آبان امسال در مراسم راهپیمایی افزوده است.

وی با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به بحث فضای مجازی به دلیل دسترسی غالب افراد جامعه به این فضا، بیان کرد: طرح موضوع، اطلاع‌رسانی و تبیین اهمیت ۱۳ آبان در فضای مجازی باید انجام شود و در این زمینه‌ها رسانه‌ها نقش مهمی بر عهده دارند.

قراچورلو افزود: برخی افراد در خصوص برجام نظرات دیگری دارند که لازم است در این باره شفاف‌سازی شود تا مردم با آگاهی بیشتری در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کنند.

وی بر لزوم برگزاری ماهانه جلسات کمیته فضای مجازی تاکید کرد و گفت: این کمیته باید برای تمام یوم الله‌ها از قبل برنامه‌ریزی داشته باشد و نباید از ظرفیت و اهمیت فضای مجازی غافل شویم.

مسئول اجرایی دفتر استان آذربایجان‌شرقی سازمان فضای مجازی سراج در این جلسه به تشریح فعالیت‎های این موسسه پرداخت و عنوان کرد: این سازمان به صورت تخصصی در فضای مجازی و شبکه‎های اجتماعی فعال است .

محمدمهدی مولائی افزود: طی حدود چهار ماه گذشته راهبردهای سازمان را پیش می‌بریم که مهم‌ترین رسالت این سازمان، شناسایی، ارتباط‌گیری و ایجاد انسجام فکری و تشکیلاتی بین نیروهای انقلابی فعال در فضای مجازی است.

وی اظهار کرد: تولیدات ویژه‌ای در حوزه‌ی استکبارستیزی برای فضای و رویداد ۱۳ آبان فراهم کرده‌ایم و در مسیر راهپیمایی نیز نمایشگاهی در خصوص ۱۳ آبان برگزار خواهیم کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.