سرپرست اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان:

حضور دانش آموزان با شعار « آمریکا دیواری فروریختنی است نباید به آن تکیه کرد» در ۱۳ آبان / نسل چهارم انقلاب باید استکبارستیز باشد تا در آینده فریب دشمن را نخورد

محمد زاده خبر داد: دانش آموزان با شعار آمریکا دیواری فروریختنی است نباید به ان تکیه کرد در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور می یابند.

به گزارش تبریز بیدار ،  محسن محمد زاده سرپرست اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری، با اشاره به شیطنت های برخی که حضور نوجوانان در راهپیمایی ها را در تضاد با روحیه لطیف دوران نوجوانی می دانند اظهار داشت: امروز نسل چهارم انقلاب باید واقعیات عرصه جهانی را بدانند و نسبت به دشمن و عداوت دشمن اگاه باشند تا در آینده نه چندان دور که مسئولیتها را در این کشور برعهده می گیرند از خنده های تصنعی دشمن فریب نخورند.

وی افزود: در همین قضایای برجام دیدیم که بد عهدی   و عداوت  آمریکا بار دیگر ثابت شد و رئیس جمهور وزرا و دیگر مسئولین علیرغم اقدامات پیش دستانه ایران و نرمش قهرمانانه نظام اعتراض کردند.

محمد زاده تصریح کرد: اینکه برخی عنوان می کنند به بهانه های واهی سعی در بچه جلوه دادن نوجوانانی هستند که قانونا و شرعا می تواند تصمیم بگیرند توهین به شعور و شخصیت  آینده سازان مملکت است فلذا  لزوم پرورش روحیه استکبار ستیزی در میان نسل چهرام انقلاب قطعی است.

مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان در ادامه به برنامه تدارک دیده این تشکل دانش آموز در آستانه ۱۳ آبان و روز دانش آموز اشاره کرد و گفت: به لحاظ برنامه ای سعی کرده ایم که رویکرد اقناعی در دستور کار قرار گیرد تا دانش آموزان عزیز نسبت به اهمیت حضور در راهپیمایی ۱۳ ابان با معرفت و اگاهی حضور یابد.

وی ادامه داد: در این زمینه مجموعه نمایشگاهی تاریخ مستطاب آمریکا که سیری در سیاهه جنایت های امریکاست با تلفیق کارگاه  گفتمان های دانش آموزی با محوریت  استکبارستیزی، ایجاد غرفه در مسیر راهپیمایی و تجمع ۱۳ آبان در تبریز، اعزام دانش آموزان منتخب  برای دیدار با رهبر معظم انقلاب  از جمله برنامه های این اتحادیه برای ۱۳ آبان است.

محمد زاده در پایان خبر داد: دانش آموزان با شعار آمریکا دیواری فروریختنی است نباید به ان تکیه کرد در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور می یابند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.