عضو شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریزبیدار:

روح انقلاب اسلامی، روح مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی است/هدف کلی لایحه یکسان‌سازی قراردادها مثبت است

رسول درسخوان، با اشاره به فرارسیدن روز مبارزه با استکبار جهانی، گفت: روح انقلاب اسلامی، روح مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی در سطح جهانی و در داخل کشور خودمان است.

رسول درسخوان در گفت‌وگو با خبرنگار تبریزبیدار، با اشاره به فرارسیدن روز ۱۳ آبان، به‌عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی، اظهار داشت: روح انقلاب اسلامی، روح مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی در سطح جهانی و در داخل کشور خودمان است که باید این موضوع موردتوجه قرار گیرد.

وی افزود: دانشجویان در آن زمان بر اساس این روح انقلابی در ابتدای پیروزی انقلاب با نظام سلطه درگیر شدند و این به‌عنوان روز استکبارستیزی در تاریخ ماندگار شد.

عضو شورای شهر تبریز، در پاسخ به سؤالی در رابطه با طرح لایحه یکسان‌سازی وضعیت قراردادی کارکنان شهرداری تبریز در شورای شهر، گفت: هدف و روح کلی لایحه یکسان‌سازی قراردادها مثبت است ولی اگر گیرهای اداری آن حل شود، خوب به نظر می‌رسد.

وی ادامه داد: یکسان‌سازی مزایای کارکنان در جایگاه خود بسیار خوب است ولی نحوه اجرای آن موضوع دیگری است و امیدواریم زوایای این لایحه در هفته‌ها آتی در شورای شهر طرح و بررسی شود.

درسخوان، با اشاره به اظهارنظر این هفته خود در صحن شورا درباره هبه‌ها، یادآور شد: من این موضوع را گفته‌ام که دیگر به لوایح هبه رأی نخواهم داد و معتقدم در شرایطی که وضعیت اقتصادی و مالی شهرداری مساعد نیست، هبه‌ها ضرورتی ندارد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.