خداپسند:

سریال «۲۰۱۸» برای معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر تبریز ساخته می‌شود

سعید خداپسند، کارگردان و تهیه کننده این سریال گفت: سریال “۲۰۱۸” برای معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر تبریز ساخته می‌شود و ۸۴ قسمت خواهد بود.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از ایسنا، سعید خداپسند، کارگردان و تهیه کننده این سریال در خصوص ساخت سریال “۲۰۱۸” اظهار کرد: با وجود این‌که شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام معرفی شده، اما متوجه سردرگمی اطلاعاتم نسبت به این رویداد بسیار بزرگ و ارزشمند شدم و چون موضوع معرفی تبریز در بین تصاویر و متن‌های هنری، روز به روز کمرنگ‌تر می‌شد، نیاز دیدم که اطلاعات جامع، منظم و جذابتری برای گردشگران به‌خصوص گردشگران بین‌المللی تهیه و ارائه شود؛ به‌طوری که قدرت تأثیرگذاری و جذابیت بیشتری برای مخاطبان داشته باشد.

وی افزود: به همین دلیل تصمیم گرفتم شخصاً روی این موضوع سرمایه‌گذاری کنم و با یک تیم قدرتمند تصویربرداری و هنرمند همکاری داشته باشم که در واقع این‌کار، همراهی دو علم مدیریت و تصویربرداری را لازم داشت که نتیجه آن، سریالی ۸۴ قسمتی از تبریز شد.

وی ادامه داد: این سریال از ماه آینده به مدت دو سال تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی، روزهای پانزدهم و سی‌ام هر ماه برای اکران از کانال‌های مختلف ارتباطی ارائه خواهد شد.

خداپسند در این خصوص بیان کرد: موضوع سریال در مورد دلایل اصلی انتخاب جهان‌شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری سال ۲۰۱۸ هست و این سریال، در هر قسمت درباره مردم، تاریخ، طبیعت، توسعه، اصالت، فرهنگ، امکانات تجاری – رفاهی و … اطلاعاتی به صورت جذاب و بین‌المللی برای گردشگران ارائه خواهد کرد که امیدوارم مورد توجه مردم کشور و جهان اسلام واقع شود.

وی بیان کرد: اسم سریال به مناسبت پراهمیت نشان دادن موضوع، “۲۰۱۸” انتخاب شده که این نام باعث جلب توجه بیشتری نسبت به تبریز ۲۰۱۸ خواهد شد.

کارگردان و تهیه کننده این سریال خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری‌ها برای این کار کاملاً شخصی بوده و هزینه‌های بسیار بالایی برای اجرا پرداخت شده است که به‌طور تخمینی، برای هر پنج دقیقه از این سریال، حدود ۲۴ میلیون ریال هزینه شده است که این سرمایه‌گذاری، صرفاً برای معرفی بهتر جهانشهر تبریز هزینه شده‌ است و امیدوارم به عنوان هدیه‌ای از من برای همشهریان عزیزم باشد.

خداپسند تأکید کرد: خوشبختانه همراهی شهرداری، میراث فرهنگی و نیروی انتظامی تبریز نیز در این پروژه جای ستایش دارد؛ چراکه راه را برای اجرای سریع‌تر این کار برایمان باز گذاشته‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.