فرهنگی:

۱۳ آبان نماد روحیه مخالفت با دخالت بیگانه در امور داخلی کشور است / ملت ما در این روز شاخص شد

نماینده مردم تبریز در مجلس معتقد است تسخیر لانه جاسوسی ملت ما را به‌عنوان یک ملت شاخص در دوران معاصر خود مطرح کرد و باعث شد فضای جدیدی در رابطه با حوزه بین‌الملل ایجاد شود.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدحسین فرهنگی  با اشاره به فرا رسیدن سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت: ۱۳ آبان روز تاریخی کم نظیری در کشور ما بوده و نمادی از روحیه مخالفت با دخالت بیگانه در امور داخلی کشور است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: با وجود اینکه در ۱۳ آبان اتفاقات دیگری نیز افتاده مهم ترین آن تسخیر لانه جاسوسی بود که ملت ما را به عنوان یک ملت شاخص در دوران معاصر خود مطرح کرد و باعث شد فضای جدیدی در رابطه با حوزه بین الملل ایجاد شود.

وی در ادامه حماسه ۱۳ آبان را شکستی بزرگ و مفتضحانه برای آمریکا عنوان کرد و بیان داشت: حتی آمریکایی ها برای آزادی گروگان هایشان با حادثه ای مثل طبس روبرو شدند که باز هم در آن شکست دیگری را متحمل شدند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان ساخت: بی شک در انقلاب اسلامی، همه اقشار حضور فعال و جدی داشتند و این فراگیربودن نهضت حضرت امام(ره) را می رساند اما طبیعی است که در این بین، دانشجویان به دلیل روحیه انقلابی و انگیزه جوانی در خط مقدم و پرچمدار تظاهرات و مبارزه مردم با رژیم طاغوت بودند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.