نگرانی برای حکم مرتضوی به سبک پزشکیان اصلاح طلب

آقای پزشکیان! حکم مهدی هاشمی و عناصر فتنه ۸۸ متناسب با جرمشان بود؟

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدوارم ۱۳۵ ضربه شلاق متناسب با جرم مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی باشد.

به گزارش تبریز بیدار ، مسعود پزشکیان در گفت و گویی  ، با اشاره به حکم دادگاه بدوی برای پرونده شکایت مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: کسی از حکم هایی مانند اعدام یا شلاق خوشحال نمی شود و اشاعه چنین کاری به نظر خوشایند نیست. اما برازنده نیست کسی خلاف قانون عمل کند و مجازات نشود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: مرتضوی از سرمایه کارگران دست به اقداماتی شد که قطعا در آخرت باید پاسخگو باشد بنابراین دستگاه قضا باید با قاطعیت با چنین تخلفاتی برخورد کند.

وی تاکید کرد: امیدواریم ۱۳۵ ضربه شلاق برای تخلفات مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی متناسب با جرم باشد و انتظار داریم اگر از اموال مردم برداشت شده است با حکم دادگاه پول ها برگردانده شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در مجلس نهم تشکیل شد، اظهار داشت: اعضای کمیته تحقیق و تفحص حکم صادره را بررسی کنند آنها وظیفه دارند در صورتی که حکم متناسب با جرم نباشد موضوع را پیگیری کنند.

 دادگاه بدوی برای مدیر عامل سابق سازمان تامین اجتماعی برای تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه ۱۳۵ ضربه شلاق حکم صادر کرد.

این گزارش می افزاید که صحبتهای نماینده صریح الهجه تبریز در حالی است که هیچ گاه وی در خصوص پرونده هایی که مربوط به هم حزبی هایش بوده نظیر پرونده قطور مهدی هاشمی و اصلاح طلبان در فتنه ۸۸ این چنین اظهار نظری نکرده است. اینکه این رویه در میان اصلاح طلبان مسبوق به سابقه است مسئله عجیب نیست ولی گویا نماینده مردم تبریز هم در سالهای اخیر با اظهار نظرهای خارق العاده و یک طرفه در این مسیر حرکت می کند تا جایی قصد رقابت  و سبقت گرفتن از  همتای خود در تهران دارد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.