صومی:

بدون توجه به حاشیه‌ها کار می‌کنیم / ریالی از حوزه‌های دیگر به حوزه ساخت و ساز نپرداخته‌ایم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه بدون توجه به حاشیه‌ها کار می‌کنیم، گفت: معاون غذا و دارو، معاونتی کم‌صدا و پر کار در دانشگاه علوم پزشکی تبریز است.

به گزارش تبریز بیدار، محمدحسین صومی در آیین تودیع و معارفه معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار داشت: در شرایطی که حاشیه‌های زیادی را در مسیر خدمت‌رسانی ما ایجاد می‌کنند، با تمام توان خود در جهت حل مشکلات به پیش می‌رویم.

وی افزود: معاون غذا و دارو، معاونتی کم‌صدا و پر کار در دانشگاه علوم پزشکی تبریز است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تلاش‌های چند ساله دکتر نجفی که با پشتکار و جدیت و صداقتی ستودنی این مسئولیت را عهده‌دار بود تشکر کرد و افزود: عرصه سلامت در طول چند سال اخیر دچار تحولات عظیم و مثبتی بوده که نمی‌توان این مسئله را کتمان یا نادیده گرفت و در این زمینه معاونت غذا و دارو دانشگاه نیز با وجود کمبود امکانات و با وجود داشتن بیشترین واحد تولیدی مواد غذایی در بین معاونت‌های کشور توانسته هماهنگ با سیاست‌های دانشگاه و سازمان و بدون حاشیه سازی مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و موفقیت های چشمگیری را کسب کند.

وی خاطرنشان کرد: حوزه سلامت حوزه پرکاری است، معاونت غذا و داروی نیز وسعت فعالیت گسترده‌‎ای دارد.

صومی با بیان اینکه از بعد نظارت بر مواد غذایی اولین دانشگاه کشور هستیم، گفت: حوزه کاری ما به سبب وسعت استان و فعالیت شرکت‌ها و کارخانه‌های مختلف گسترده است.

وی اضافه کرد: برخی انتقاد می‌کنند که از حوزه‌های دیگر می‌زنیم و به حوزه عمران می‌پردازیم، در طول فعالیت بنده ریالی از حوزه‌های دیگر به حوزه عمران نپرداخته‌ایم.

صومی با بیان اینکه فشار کاری در حوزه معاونت غذا و دارو بالا است، گفت: در سایه تلاش و کار در این مجموعه مشکلات رفع و روزبه‌روز شاهد پیشرفت در ابعاد مختلف کاری آنها بودیم.

در این مراسم محبوب نعمتی به عنوان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی و از زحمات مسلم نجفی معاون سابق غذا و داروی این دانشگاه تقدیر شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.