پور محمدی:

خوی استکباری سیاستمداران آمریکا را بدعهد کرده است

امام جمعه مراغه با بیان اینکه خوی استکباری آمریکایی‌ها، سیاستمداران این کشور را بدعهد و غیرقابل اعتماد کرده است، گفت: آمریکایی‌ها هیچگاه قابل اعتماد نیستند.

به گزارش تبریز بیدار ،  به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی پورمحمدی در خطبه‌های امروز نماز جمعه مراغه اظهار داشت: خوی استکباری آمریکایی‌ها، سیاستمداران این کشور را بدعهد و غیرقابل اعتماد کرده است.

وی با بیان اینکه آنها پس از برجام با بدقولی‌ها، خوی استکباری خود را نشان داده‌اند، افزود: مردم ایران، آمریکایی‌ها را خوب می‌شناسند و هیچگاه به آنها اعتماد نخواهند کرد.

امام جمعه مراغه با بیان اینکه مردم ایران اسلام درس خود را از عاشورا و مکتب امام حسین (ع) آموخته‌اند، افزود: مردم آزاده و شهیدپرور ایران اسلامی هیچگاه تسلیم زورگویی ابرقدرت‌ها نخواهند شد.

پورمحمدی در ادامه با اشاره به ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی افزود: پیش از انقلاب شاه ایران دست نشانده آمریکا و تامین‌کننده منافع این کشور در ایران و کشورهای منطقه بود.

وی افزود: امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی در سال ۵۷ مردم ایران و کشورهای منطقه را در مقابل طاغوت‌ها و خوی استکباری آمریکا بیدار کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.