مالک باشگاه گسترش فولاد:

کی‌روش کلاس فوتبال ایران را بالا برده است

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز دعوت از سرمربی تیم ملی را در راستای قدردانی و اعلام حمایت از تلاش های وی عنوان کرد.

به گزارش تبریز بیدار ،  محمدرضا زنوزی در خصوص حضور کارلوس کی‌روش در تبریز و بازدید از امکانات باشگاه گسترش فولاد تبریز، قدردانی از زحمات وی را وظیفه ملی هر ایرانی عنوان کرد و اظهار داشت: نمایش و عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در سال‌های اخیر تحسین بسیاری از کارشناسان را به دنبال داشته و چشم‌انداز فوتبال کشورمان روشن‌تر شده است.

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه کی روش کلاس فوتبال ایران را بالابرده و تیم ایران را به قدرت اول آسیا تبدیل کرده، افزود:  تلاشی که سرمربی تیم ملی کشورمان در سال‌های اخیر به کار گرفته، فوتبال ایران را به فراتر از آسیا ارتقا داده و تحقق این مهم، قابل تحسین است و برای تداوم موفقیت فوتبال کشورمان باید از اقدامات وی حمایت کامل و حدالامکان خواسته‌هایش تأمین شود.

زنوزی هدف از دعوت کارلوس کی روش به تبریز را اعلام حمایت و قدردانی از وی قلمداد کرد و بیان داشت: معتقدیم که برای موفقیت پایدار، باید بستر لازم فراهم شود و شرایط مناسبی جهت پیشرفت و توسعه ایجاد گردد، از این رو،  طی دعوت از سرمربی و مدیر تیم ملی، ضمن ابراز قدردانی، آمادگی برای حمایت همه جانبه از تیم ملی را اعلام می‌کنیم.

زنوزی در ادامه افزود: تأکید افشین پیروانی بر نقش تأثیرگذار حمایت و پشتیبانی هواپیمایی آتا در افزایش انگیزه و توان جسمی و روحی بازیکنان در کسب پیروزی مقابل ازبکستان و کره جنوبی، وظیفه‌مان بر تداوم حمایت‌ها را دوچندان کرده و از تلاش‌های تک‌تک بازیکنان، کادر فنی و بخصوص آقایان ساکت، پیروانی، آقاجانیان و به‌صورت ویژه از آقای کی روش تقدیر و تشکر می‌نمایم.

وی با تأکید بر اینکه باشگاه گسترش فولاد تبریز آمادگی در اختیار قرار دادن تمامی امکانات برای تیم ملی را دارد، عنوان کرد: در صورت صلاحدید و تائید سرمربی تیم ملی،  آمادگی اجرای این امر را داریم.

زنوزی با اشاره به میزبانی مسابقات فوتبال نوجوانان آسیا در سال گذشته و اختصاص پرواز چارتر برای تیم ملی در دیدار مقابل ازبکستان از سوی باشگاه گسترش فولاد و هواپیمایی آتا، خاطرنشان کرد:  فعالیت گروه سرمایه‌گذاری دریک، همواره در راستای توسعه و آبادانی کشور و ایجاد نشاط اجتماعی است و با توجه به اهمیت موضوع تیم ملی برای عموم مردم کشورمان و  جایگاهی که هم‌اکنون در آن قرار دارد، همراهی و حمایت از این تیم را وظیفه ملی خود می‌دانیم.

محمدرضا زنوزی همچنین در خصوص تیم فوتبال گسترش فولاد  با ابراز رضایت از عملکرد تیم ، بیان داشت:  از نتایج کسب‌شده راضی نیستم ولی بازیکنان ازلحاظ فوتبال، نمایش خوبی داشته‌اند و فوتبال روان و تماشاگرپسندی را ارائه می‌دهند که این موضوع  امیدبخش کسب نتایج خوب در بازی‌های آتی است.

وی در ادامه اظهاراتش اضافه کرد: سبک فوتبالی که گسترش فولاد در فصل جاری به نمایش گذاشته جزو سه تیم اول لیگ برتر بوده و اعتقادم بر این است که عدم نتیجه‌گیری در هفته‌های گذشته، حل‌شدنی است و کمالوند به همراه اعضای کادر و فنی و بازیکنان این مشکل را برطرف خواهند کرد.

زنوزی خواستار دقت نظر بیشتر کمیته داوران در خصوص نظارت بر قضاوت‌های مسابقات لیگ برتر شد و گفت: از آقای تاج می‌خواهم که راهکار مناسب را در این زمینه اتخاذ کنند.

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز، عدم استیفای حقوق داوران در ساختار فوتبال حرفه‌ای را یکی از چالش‌های مهم دانست و تصریح کرد: باید حق‌وحقوق شایسته داوران زحمت‌کش کشورمان تأمین شود و رئیس فدراسیون فوتبال برای این مشکل نیز باید اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهد، زیرا اصول فوتبال حرفه‌ای باید در تمامی سطوح جاری باشد و نباید از این عنوان به‌صورت جزیره‌ای و در هرکجا که نیاز داشتیم بهره‌برداری کنیم.

محمدرضا زنوزی در پایان اظهاراتش یادآور شد: اکثر داوران فوتبال ایران به تبعیت از علاقه شخصی روی به این کار آورده‌اند و صرفاً به دنبال کسب منافع نیستند ولی بااین‌حال باید حق‌وحقوق آنان بر اساس سیستم فوتبال حرفه‌ای پرداخت شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.