در دیدار با مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز مطرح شد

کی روش: با کسب سه امتیاز مقابل سوریه دل مردم ایران را شاد خواهیم کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، نوید به ارمغان آوردن سه امتیاز دیدار مقابل سوریه را به مالک باشگاه کسترش فولاد تبریز داد.

به گزارش تبریز بیدار ،  کارلوس کی روش طی جلسه ای که با محمدرضا زنوزی و مدیران گروه سرمایه گذاریه دریک در تبریز داشت، پس از مشاهده کلیپ فعالیت‌های صنعتی و تولیدی این گروه، طی اظهاراتی گفت: مدیریت این حجم از نیروی انسانی توسط بخش خصوصی در ایران بسیار روحیه بخش بوده و اجرای این امر نیازمند تقدیر و قدردانی است.

کی روش خطاب به زنوزی، خدمات وی به توسعه صنعت، اشتغال و نشاط اجتماعی را قابل ستایش عنوان کرد و افزود: تامین درآمد بیش از شش هزار خانوار، پیش و بیش از آنکه اقدامی تولیدی و شغلی باشد، حرکتی انسانی است و از این بابت باید قدردان و پشتیبان این گروه بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ضمن تقدیر از حمایت‌های زنوزی طی ماه های گذشته و بخصوص موضوع در اختیار قرار دادن پرواز چارتر توسط هواپیمایی آتا برای دیدار مقابل ازبکستان، اظهار داشت: حفظ تمرکز و توان جسمی بازیکنان در شرایطی که فاصله کوتاهی بین بازی ها باشد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تامین این نیاز توسط هواپیمایی آتا در کسب نتیجه مطلوب در دو دیدار مقابل ازبکستان و کره جنوبی بسیار تاثیر گذار بود.

کی‌روش از طرف تک تک بازیکنان تیم، اعضای کادر فنی و مدیریت فدراسیون فوتبال از اعلام همراهی و حمایت های زنوزی و مجموعه دریک تشکر نموده و آن را غنیمتی ارزشمند قلمداد کرد.


وی در ادامه افزود: ان‌شاالله با پیروزی مقابل سوریه سه امتیاز این دیدار را در وهله اول به مردم ایران و بعد از آن به شما و مدیران حاضر در این جلسه پیشکش خواهیم کرد.

در پایان این جلسه محمدرضا زنوزی نیز ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی بر تداوم حمایت ها تاکید کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.