قطار دستگیری در شهرداری‌ها آذربایجان‌شرقی به ایستگاه شربیان رسید

قطار دستگیری در شهرداری‌های استان آذربایجان‌شرقی به ایستگاه شهرداری شربیان رسید.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از فارس،  شورای اسلامی شهر شربیان به‌ دلیل استعفاء و عزل برخی از اعضای‌اش با وجود جایگزینی دو عضو علی البدل، هم اکنون با چهار عضو به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

گویا پرونده تخلفات مالی در شهرداری‌های استان آذربایجان‌شرقی قرار نیست به این زودی بسته شود و بعد از چندین مورد تخلفات و دستگیری‌ها در برخی شهرداری‌های استان این بار نوبت به شهرداری شربیان در بخش مهربان رسید که در دوره چهارم فعالیت شوراها اتفاقات مختلفی را پشت سر گذاشته  است.

پس از استعفا و همچنین عزل برخی از اعضای شورای اسلامی شهر شربیان در سال‌های گذشته که باعث شده است تا شورای اسلامی شهر شربیان با وجود جایگزینی دو عضو علی البدل با چهار نفر به فعالیت خود ادامه دهد و حتی در ایامی شورای شهر شربیان با استعفای یک عضو دیگرش تا مرز انحلال پیش رفته بود که وساطت ریش سفیدان و معتمدین شهر شربیان از انحلال شورای شهرشان جلوگیری کرد.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو‌ با خبرنگار فارس در سراب اظهار داشت: یک کارمند شهرداری شربیان و چند نفر دیگر که با پرونده اختلاس‌های مالی عوارض خودرو مرتبط بودند دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند. 

این منبع تاکید کرد: تخلفات از زمان شهردار سابق این شهر آغاز شده و تاکنون نیز ادامه داشته است.

وی خاطرنشان کرد: پرونده در دادسرای تبریز تشکیل شده و  در این شهر رسیدگی خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.