شیاری:

چرا با وجود مصاحبه اعضا شورا با نشریات، هیچ کس راضی به تغییر نوع قراردادها نشد؟

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: همسان سازی حقوق ها به معنی ایجاد امنیت شغلی کارگران و کارکنان شهرداری نیست و هرگز نمی توان به آنها این نوید را داد که نگران آینده کاری خود نباشند.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از مهر، علی شیاری پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به عدم همکاری اعضا شورا در جلوگیری از تصویب همسان سازی حقوق ها بجای یکسان سازی قراردادها افزود: همکارانی که در روزهای گذشته در مصاحبه های خود صحبت از یکسان سازی قراردادها می کردند امروز در جلسه غیر علنی به همسان سازی حقوق ها رای دادند.

وی ادامه داد: من و یکی از اعضا شورای اسلامی شهر در اعتراض به تغییر ماهیت این طرح دو فوریتی از یکسان سازی قراردادها به همسان سازی حقوق ها از این طرح حمایت نکرده و نخواهیم کرد.

شیاری اظهار داشت: ایجاد امنیت شغلی برای کارکنان و کارگران شهرداری بدون تغییر در قرار دادها ممکن نیست و آنچه امروز نصیب کارکنان و کارگران می شود، افزایش دریافتی آنان در حد ۲۰۰ هزار تومان است.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: تنها ایراد این طرح در گذشته تامین بار مالی و هزینه ها بود که خوشبختانه توسط شهردار تبریز این معضل برطرف شد، با حل این مشکل تغییر نوع قراردادها هیچ بار اضافی به دوش کسی نخواهد بود.

وی افزود: اما این میان سوالی که مطرح می شود این است که چرا با وجود مصاحبه های فراوان اعضا شورا با نشریات، هیچ کس راضی به تغییر نوع قراردادها نشد.

شیاری این موضوع را فریب افکار عمومی دانست و گفت: مسلما هیچ کدام از کارکنان و کارگران و شهرداری فریب این مانورها را نمیخورند و به خوبی می دانند که دلیل این رفتارها چه چیزی می تواند باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.