دادستان عمومی و انقلاب جلفا خبر داد:

دستگیری یکی از کارمندان شهرداری هادی‌شهر به جرم جعل اسناد بانکی

دادستان عمومی و انقلاب جلفا از دستگیری یکی از کارمندان شهرداری هادی‌شهر به جرم جعل اسناد بانکی در بخش رسیدگی به تخلفات ساختمانی (موضوع کمیسیون ماده۱۰۰) به همراه یک نفر دیگر خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ،  حجت الاسلام جواد علیزاده  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص دستگیری کارمند شهرداری هادی شهر و هم دست آن اظهار کرد: با توجه به گزارشی مبنی بر فیش‌های جعلی در بخش رسیدگی به تخلفات ساختمانی کمسیون ماده ۱۰۰ شهرداری هادیشهر، دو متهم مربوط شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: یکی از دستگیرشدگان کارمند شهرداری بوده و دیگری فردی خارج از شهرداری که وظیفه جعل فیش‌ها را بر عهده داشت.

دادستان عمومی و انقلاب جلفا با اشاره به اینکه مبلغ فیش‌ها در حدود ۳ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: متهمان دستگیر شده باید مبالغ گرفته شده از تخلفات ساختمانی را به حساب شهرداری واریز می‌کردند در حالی که تمام مبالغ را به حساب شخصی خود واریز کرده و فیش‌های جعلی واریز را ضمیمه پرونده شهرداری می‌کردند.

وی خاطرنشان کرد: وجود نفر سوم در این ماجرا نیز مطرح شده که با بررسی‌ها و پیگیری‌ها در روزهای آینده نتایج کامل ارائه خواهد شد.

علیزاده تاکید کرد: اشد مجازات برای این افراد در نظر خواهد شد تا دیگر شاهد وقوع چنین اتفاقاتی در دستگاه‌ها نشویم.

دادستان عمومی و انقلاب جلفا ادامه داد: هر دو فرد دستگیر شده با صدور قرار قانونی و قید وثیقه سنگین آزاد بوده و در ماه های آتی به جرائم آنها توسط دادگاه صالحه رسیدگی خواهد شد.

ظاهراً به نظر می‌رسد پس از دستگیری کارکنان شهرداری مراغه، مرند و تبریز قطار دستگیری‌های کارکنان شهرداری به هادی‌شهر رسیده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.