عضو هیأت رئیسه شورای شهر تبریز:

الحاق باغ معروف به شهر تبریز ضروری است

عضو شورای شهر تبریز گفت: منطقه باغ معروف به خاطر نزدیکی به شهر تبریز، محل سکونت ریزش های جمعیتی شده و از طرف دیگر هم در مورد زیرساخت ها به خصوص زیرساخت های فرهنگی و بحث های عمرانی و اقصتادی، مردم مشکلات فراوانی دارند.

به گزارش تبریز بیدار ، جعفر مدیر در گفتگو با  ائل با اشاره به مطرح شدن باغ معروف تبریز در رسانه های استانی و مشکلاتی که اهالی این منطقه دارند، تصریح کرد: باغ معروف جزو حوزه تبریز نیست و خود دارای شورا و دهیاری می باشد و در حوزه شهرداری تبریز نیز قرار نگرفته و فقط شهرداری در خصوص برخی خدمات شهری و حمل زباله به این منطقه کمک می کند.

وی با بیان اینکه این منطقه جزو الحاقیه شهر تبریز نمی باشد، گفت: تاجایی که خبر دارم تاکنون هیچ بحث و گفتگویی از سوی استانداری برای الحاقیه این منطقه به شهر تبریز به دلیل مشکلاتی که اهالی این منطقه متحمل می شوند، صورت نگرفته است.

این عضو شورای شهر تبریز، عنوان کرد: منطقه باغ معروف به خاطر نزدیکی به شهر تبریز، محل سکونت ریزش های جمعیتی شده و از طرف دیگر هم در مورد زیرساخت ها به خصوص زیرساخت های فرهنگی و بحث های عمرانی و اقصتادی، مردم مشکلات فراوانی دارند.

وی با بیان اینکه سکونت مردم به دلایل متعدد در حال افزایش در این منطقه می باشند، گفت: خبر دارم که مجموعه امر به معروف سپاه عاشورا در منطقه باغ معروف حرکت های خوبی انجام داده است، اما هم از سوی مسوولین استانداری و هم مسوولین فرهنگی و مذهبی شهرمان، نیازمند مساعدت برای گسترش فعالیت های خود هستند.

مدبر در پایان تاکید کرد: الحاقیه این منطقه به شهر تبریز ضروری است و مسوولین در استانداری بایستی با دریافت این ضرورت ها از کانال وزارت کشور پیگیر این موضوع باشند تا مشکلات عدیده اهالی این منطقه نیز با الحاق به شهر تبریز مرتفع شود.

این گزارش می افزاید تبریزبیدار در گزارشی تفضیلی اوضاع نابسمان این شهرک حاشیه تبریز را به تصویر کشیده شد بود. برای مشاهده این گزارش اینجا را بخوانید.

خبر مرتبط:

باغ معروف یا باغ محروم؟ / اینجا هم تبریز بود اگر مسئولین می دیدند!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.