مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان‌شرقی:

کاخ نشین‌ نشویم

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: همانگونه که امام خمینی (ره) فرموده‌اند انقلاب ما انقلاب پابرهنگان است ما هم نباید فراموش کنیم پیام امام را و بیاییم کاخ‌نشین بشویم.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از فارس،  رضا استادرحیمی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه معاون فرماندار هشترود و بخشدار شهرنظرکهریزی اظهار داشت: مسئولان باید دلسوز منطقه خود و همسو با دولت باشند.

وی افزود: انقلاب ما انقلاب مردمی است و باید توجه ویژه‌ای به مردم علی‌الخصوص مستضعفین و محرومان شود.

استادرحیمی گفت: همانگونه که امام خمینی (ره) فرموده‌اند انقلاب ما انقلاب پابرهنگان است ما هم نباید فراموش کنیم پیام امام را و بیاییم کاخ نشین بشویم.

وی با اشاره به اینکه به جهت تحقق اقتصاد مقاومتی مسئولان دستگاه‌ها و ادارات باید همکاری تنگاتنگی با همدیگر داشته باشند، افزود: برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی نه تنها باید از لحاظ فکری و ذهنی بلکه باید از لحاظ ابزاری هم توانمند باشیم.

استادرحیمی گفت: همه باید مرد عمل باشند و از دادن شعار در ادارات پرهیز کنند زیرا از شعار عدالت و کارآیی بدهیم و عمل نکنیم همان می‌شود که میلیاردها تومان به تاراج می‌رود و دکل‌های نفتی از دستمان می‌رود.

وی گفت: ما نباید با ندانم کاری‌هایمان تیشه به ریشه انقلاب بزنیم.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان‌شرقی افزود:  ما در ۸ سال گذشته به‌ درستی از فرصت‌ها استفاده نکردیم و فرصت‌های طلایی را از دست دادیم زیرا عدم توسعه یافتگی نامتوازن در درون دولت بود.

وی به حاشیه‌نشینی ۴۰۰ هزار نفر در تبریز اشاره کرد و گفت : این مردم نوعی توسعه نیافته هستند و باید فکر اساسی برای امنیت و آسایش آنها شود.

در این آئین تورج اسمعیل‌زاده کلالق فعال سیاسی و از اصلاح‌طلبان شناخته‌شده‌ی کلیبری که پیش از این به عنوان کارشناس سیاسی، انتظامی و اجتماعی فرمانداری شهرستان هشترود مشغول بود، به عنوان بخشدار بخش نظرکهریزی این شهرستان معارفه و ازخدمات ناصر نادری تجلیل شد.

تورج اسمعیل‌زاده کلالق عضو شورای اجرایی و هماهنگی انجمن اسلامی معلمان شهرستان تبریز و عضو حزب ندای ایرانیان است که تاکنون ریاست ستادهای انتخاباتی کروبی در سال ۸۸  و دکتر روحانی (۹۲) در شهرستان کلیبر را بر عهده داشته است.

همچنین ناصر نادری بخشدار شهر نظرکهریزی نیز به عنوان معاون فرماندار هشترود معرفی و از خدمات طالب پرهیزکار تجلیل شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.