در اقدامی بجا و شایسته توسط پرویز فتاح؛

دستور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور برای رسیدگی به خبر تبریزبیدار+تصاویر

پس از مشاهده تصویر و خبر تبریزبیدار توسط آقای پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور، وی دستور برچیدن یکی از صندوق های صدقات این سازمان در تبریز و انتقال آن به محل مناسبی را داده است.

به گزارش تبریز بیدار ، پنجشنبه هفته گذشته، یکی از شهروندان تبریزی با ارسال تصویری از نصب غیرعادی یکی از صندوق‌های صدقات کمیته امداد امام خمینی (ره) در بلوار ۲۹ بهمن تبریز و مقابل دانشکده برق دانشگاه تبریز، سبب شد تا کانال تلگرامی و صفحه رسمی اینستاگرامی این پایگاه خبری نسبت به انتشار این تصویر با عنوان “صندوق صدقات در وسط پل” اقدام کند.

پس از انتشار گسترده این تصویر توسط مخاطبین تبریزبیدار، اخبار و تصاویر ارسالی به تحریریه این پایگاه خبری-تحلیلی حکایت از آن دارد که پس از مشاهده این تصویر و خبر آن توسط آقای پرویز فتاح،  رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور، وی دستور برچیدن این صندوق و انتقال آن به محل مناسبی در همان محل را می‌دهد.

این اقدام بجا و شایسته، هرچند در نظر عده‌ای جزو ریاست سازمان عریض و طویل و خدمت‌رسانی همچون کمیته امداد نباشد، اما این روحیه جهادی و مدیریت انقلابی وی قابل‌تحسین بوده و نشانگر عمق مدیریتی و اشراف وی بر مسائل اجتماعی و مدیریتی سازمان متبوع خود می‌باشد.

تبریزبیدار، ضمن سپاس از این اقدام بجای رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور، گزارش تصویری این موضوع را در پی می‌آورد.

لازم به یادآوری است مخاطبن تبریزبیدار می توانند از طریق صفحات رسمی تبریزبیدار در اینستاگرام(اینجا) و تلگرام(اینجا) سوژه های اجتماعی و شهری خود را برای بررسی و پیگیری ارسال نمایند.

صندوق صدقات

صندوق صدقات

صندوق صدقات

صندوق صدقات

صندوق صدقات

صندوق صدقات

صندوق صدقات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.