مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز خبر داد

ورزشگاه یادگار امام(ره) آماده دیدار مقابل صبا/ لباس با کیفیت در اختیار خواهیم داشت

مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی گفت: مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام کرد که بازی تراکتور سازی در هفته یازدهم رقابت ها مقابل صبا در این ورزشگاه می تواند برگزار شود و از آقای نظمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان و آقای ششگلانی تشکر می کنم که به اصلاح چمن اقدام کردند.

به گزارش تبریز بیدار ، مصطفی آجرلو در خصوص آخرین وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، اظهار داشت: چیزی که مسئول مستقیم من هستم، پاسخگو خواهم بود ولی چمن ورزشگاه یادگار امام توسط سازمان تجهیز و وزارت ورزش در حال انجام است و امیدوارم آقای مدبر به همان شکلی که ورزشگاه نقش جهان را افتتاح کردند در بحث ورزشگاه یادگار امام تبریز نیز این موضوع انجام شدم.

وی افزود: باید بپذیریم که ما از آماده نبودن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز ضرر کرده و نتوانستیم از وجود هوادارانمان بسیار خوب استفاده کنیم و باید بگویم که پولی نیز برای کمک به تراکتور سازی جمع نشده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی تبریز خاطرنشان کرد: آقای نظمی اعلام کرد که بازی تراکتور سازی در هفته یازدهم رقابت ها مقابل صبا در این ورزشگاه می تواند برگزار شود و از آقای نظمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان و آقای ششگلانی تشکر می کنم که به اصلاح چمن اقدام کردند.

وی در خصوص آخرین وضعیت سروش رفیعی، بیان کرد: من در این مورد بارها گفته ام که قائل هستم که پس از پایان قرارداد بازیکنی چه به صورت آزاد یا سرباز وظیفه می تواند بعد از آن تصمیم بگیرد و اگر ما می خواستیم خدای نکرده بدجنسی کنیم، می توانستیم ۶ ماه دوم را نیز نگه داریم.

این مدیر ورزشی، با بیان اینکه من به عنوان مصطفی آجرلو به عنوان خادم ورزش به خودم اجازه نمی دهم که برای نگه داشتن یک بازیکن از روش غیر اخلاقی عمل کنم که به یک بازیکنی ظلم شود، گفت: من خودم برای بخشش ۶ ماه اضافه خدمت این بازیکن اقدام کردم و از مسئولین خواستم که اگر امکانش وجود داشت، بخشش کنند و من دیدم که آقای رفیعی قابل احترام است و نمی دانم در پرونده این بازیکن چه چیزی بوده است.

وی ادامه داد:  خود وی اظهار می داشت که به من ظلم شده است و من سعی کردم به این بازیکن کمک کنم و این موضوعات برای این نبوده است که رفیعی در ۶ ماه نیم فصل دوم نیز در کنار ما باشد، این بازیکن می تواند به ما کمک زیادی انجام بدهد ولی انتخاب با خود این بازیکن است.

آجرلو در خصوص بدهی باشگاه تراکتورسازی، گفت: تا حال حاضر صورت مالی ۱۷ میلیارد بدهی وجود دارد که فکر می کنم بیشتر خواهد شد و  مهمترین آن  می تواند کسر امتیاز از تیم شود که برای این مشکل با دو شرکت قرارداد همکاری امضا کرده ایم که هواداران می توانند به صورت غیر مستقیم به تیمشان کمک کنند.

وی افزود: ۱۰ سال پیش که من در باشگاه بارسلونا حاضر شدم به این موضوع فکر می کردم که چگونه می توانیم برنامه ریزی های این باشگاه را در ایران پیاده کنیم و معتقدم می توانیم در حال حاضر این برنامه ها را در باشگاه تراکتورسازی به اجرا برسانیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی تبریز، در خصوص تمدید قرارداد با سینا عشوری، بیان کرد: سینا عشوری بازیکن ذوب آهن بود و زمانی که سربازی این بازیکن تمام می شود باید به ذوب اهن برمی گشت ولی در کنار ما ماند. شاهین ثاقبی نیز دوست داشت در تیم بماند ولی باشگاه ملوان رضایت نداد و مسئولین باشگاه اعلام کردند که مردم از ما انتظار دارند.

وی ادامه داد: در فوتبال بازیکنی احتمال دارد  رباط پاره کند و حالا باید من بیایم و بگویم که قراردادی امضا نمی کنم؟ ما قائل هستیم که سینا عشوری بازیکن همیشگی تراکتور سازی خواهد بود.

آجرلو در خصوص تغییر برند پیراهن این تیم، اظهار داشت: من همه تلاشم را انجام دادم که با یک ایرانی که اعلام می کرد که کارخانه ام در شیراز قرار دارد همکاری کنم و مقرر بود تا لباس های اصلی تیم سفارش خارجی باشد و بقیه لباس ها در آینده با برند ایرانی تولید شود.

وی افزود: این فرد به دلایلی نتوانست موفق شود،  با این که آقای بردبار به ما آسیب زد ولی تا زمانی که مطمئن نشده بودم٬ نمی خواستم قرارداد امضا کنم ولی به حرفی که زدیم متعهد بودیم. مشاورین من در کمترین زمان لباس بسیار خوبی را جایگزین لباس قبلی کردند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.