در نشست خبری پیش از دیدار؛

قلعه نویی: سرمربی برق نوین شیراز از شاگردان خود من بوده است/ اولین اشتباه می‌تواند آخرین اشتباه باشد

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: جام حذفی جام شگفتی‌ها بوده و هیچ تیمی فرصت اشتباه در این مسابقات ندارد.

به گزارش تبریز بیدار ، امیر قلعه‌نویی عصر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی با تراکتورسازی با برق نوین شیراز اظهار داشت: جام حذفی، جام شگفتی‌ها است و اولین اشتباه می‌تواند آخرین اشتباه باشد و در این مسابقات حق اشتباه نداریم. چون به قیمت حذف تیم منجر می‌شود.

وی گفت: وحید رضایی سرمربی برق نوین شیراز از شاگردان خود من بوده که در زمان بازیکنی بسیار دونده و پرتلاش بود و فکر می‌کنم تیمش نیز همین خصوصیت را داشته باشد.

وی گفت: برای بازی فردا چهار مصدوم داریم که امیدوارم حداقل دو بازیکن از این چهار نفر به بازی برسد و جا دارد از کادر پزشکی تیم تراکتورسازی تشکر کنم که نهایت تلاش خود را برای رساندن مصدومان انجام می‌دهد.

وی افزود: باز هم عنوان می‌کنم دغدغه اصلی ما در این فصل تعطیلات مکرر لیگ بوده و امیدوارم بعد از جام حذفی در پنج بازی باقیمانده بتوانیم روند خوب‌مان را ادامه داده و با روحیه خوب به نیم‌فصل برویم.

قلعه‌نویی تصریح کرد: اردوی بسیار خوبی را در کیش برگزار کردیم و جا دارد از مسئولین ورزش کیش تشکر کنم که زمین شماره یک خود را برای تمرین تیم ما داده بودند و تنها نکته تاریک این اردو عدم برگزاری بازی تدارکاتی بود.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در مورد برنامه نیم‌فصل تیمش گفت: قطعا در نیم‌فصل یک اردوی خارج از کشور برگزار کرده و حداقل دو بازی تدارکاتی را نیز انجام خواهیم داد.

وی در مورد قضیه سروش رفیعی گفت: مسئله سروش لوث شده است و لزومی به تکرار مکررات نیست. سیاست من و باشگاه حفظ این بازیکن است اما خودش باید تصمیم بگیرد و فرصت تمرکز را داشته باشد.

اگر سروش در تیم تراکتورسازی ماند از وی استقبال می‌کنیم و اگر قصد جدا شدن هم داشته باشد برایش یک مراسم قدردانی خواهیم گرفت.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در مورد عمل سینا عشوری گفت: جا دارد از دکتر کیهانی با معرفت تشکر کنم و همچنین از بازیکنان پرسپولیس که امروز به عیادت سینا رفته بودند و با خود سینا صحبت کردم و از روحیه خوبی برخوردار است.

قلعه‌نویی در مورد بحث ۳۰۹۰ نیز اظهار داشت: تبریز شهر اولین‌ها بوده و من نمی‌دانم چرا در قضیه ۳۰۹۰ از تیم تراکتورسازی استقبال نشده است و تنها ۳۲ هزار نفر در مقابل ۳۰۰-۴۰۰ هزار نفر دیگر تیم ها از تیم تراکتورسازی حمایت شده است.

سرمربی سابق تیم ملی ایران در مورد بازی تیم ملی با سوریه گفت: AFC با برگزاری این بازی آسیا را تحقیر کرد و جای تأسف است که در قرن بیست و یکم بازی در چنین زمینی انجام شد.

وی گفت:‌ کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌توانست با تصمیمی بهتر برای میزبانی ایران و سوریه اتخاذ کرده و در همان روز بازی ایتالیا با آلمان برگزار شده و مقایسه کیفیت این دو بازی موجب آبروریزی قاره آسیا است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.