این قسمت: استخدام

سریال شبستری خیابانی و دولت قبل همچنان ادامه دارد

معاون استاندار در جلسه تشکل های حامی دولت در شهرستان میانه با اشاره به اینکه یکی از مدیران کل در دولت قبلی مادرش را استخدام کرده بود، افزود: یک مدیرکل در دولت قبلی مادرش را استخدام کرده بود و چون مادرش نمی توانست سرکار بیاید به یک شخص دیگر ۲۰۰ هزارتومان ماهیانه پول پرداخت می کرد تا کارهای مادرش را انجام دهد.

به گزارش تبریز بیدار ،   سعید شبستری در جلسه تشکل های حامی دولت در شهرستان میانه با اشاره به اینکه یکی از مدیران کل در دولت قبلی مادرش را استخدام کرده بود، افزود: یک مدیرکل در دولت قبلی مادرش را استخدام کرده بود و چون مادرش نمی توانست سرکار بیاید به یک شخص دیگر ۲۰۰ هزارتومان ماهیانه پول پرداخت می کرد تا کارهای مادرش را انجام دهد.

وی با بیان اینکه بعضی ها جوری سخن می گویند که انگار کشور را به دولت آقای روحانی گل و بلبل تحویل داده اند، اذعان داشت: دولت آقای روحانی کشور را با هزاران بدبختی تحویل گرفت چرا که هچ چیز سرجای خود نبود و اوضاع بسیار وخیم بود.

این مسئول تاکید کرد: همان شهر تبریز که می گوییم پایتخت شیعه است و یک زمانی در آن معتاد متجاهر نبود در همان شهر تبریز در زمان دولت قبلی دخترانمان ۶ماه در میان در زیر پل ها سرگردان بودند و پدرانشان آنان را مجبور به تن فروشی می کرد که یکی از این دختران می گفت پدرم مرا به هزار تومان می فروشد چرا که ما کشور را از دولت قبلی اینطور و در این وضعیت تحویل گرفتیم.

شبستری با اشاره به اینکه درحال حاضر بالای ۹۰ درصد روستاهای آذربایجان شرقی از نعمت گاز برخوردار هستند، اظهار داشت: دولت فعلی امکانات بسیاری ارائه داده است ولی متاسفانه کسی نیست که این امکانات را بازگو کند تا مردم بفهمند و در این میان صداوسیما امکانات دولتی را اطلاع رسانی دقیق نمی کند.

وی افزود: در حال حاضر با تنگناهای مالی هیچ پروژه ای را نگذاشته ایم تعطیل بماند ۱۵سال قبل قول داده بودند اتوبان اهر – تبریز را احداث کنند که در حال حاضر با دستور آقای رئیس جمهور این پروژه در حال احداث است و اتوبان مرند – جلفا و بستان آباد – سراب نیز احداث شده است لذا تا آنجایی توان داریم نسبت به احداث بزرگراه اقدام کرده ایم ولی فعلا بودجه کافی وجود ندارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.