با اعلام سازمان لیگ؛ گسترش فولاد میزبان ذوب آهن در تبریز

آبی پوشان تبریزی میزبان حریف خود در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی خواهند بود.

به گزارش تبریز بیدار ، تیم گسترش فولاد تبریز با انصراف تیم های مس رفسنجان و شهرداری ماهشهر، دو حریف این تیم در مراحل قبلی به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کرده اند.

 گسترشی ها  خود را برای دیدار با شهرداری ماهشهر به امیدیه رسانده بودند ولی بازیکنان حریف روز جمعه در زمین حاضر نشدند و آبی پوشان تبریزی مجبور به بازگشت شدند.

همین مساله سبب شد تا ذوب آهن به میزبانی دور بعد گسترش فولاد اعتراض کند اما این اعتراض ره به جایی نخواهد برد. ذوب آهنی ها اعتقاد داشتند چون گسترش فولاد در دو بازی قبلی به میدان نرفته، میزبان مرحله یک چهارم نهایی باید با قرعه کشی مشخص شود اما سازمان لیگ این موضوع را رد می کند.

غلامرضا بهروان، رییس کمیته برگزاری مسابقات در این باره اظهار داشت: «برگزار نشدن بازی‌های گسترش فولاد تقصیر این تیم نیست بلکه گسترش فولاد برای برگزاری مسابقه به خوزستان سفر کرده اما اینکه حریف به میدان نیامده تقصیر آنها نیست. به همین دلیل طبق قانون، گسترش فولاد تبریز میزبان ذوب‌آهن در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی خواهد بود.»

این در حالی است که مسئولان گسترش فولاد نیز از لغو بازی گذشته خود گلایه دارند. آنها اعتقاد دارند لغو دو بازی شان طی ۲۸ روز در حذفی و نداشتن بازی تدارکاتی مناسب در تعطیلات لیگ، به ضرر تیمشان است.

گفتنی است، بازی گسترش فولاد و ذوب آهن ۳۰ آذرماه به میزبانی تبریز برگزار خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.