امیر پوردستان در مراسم تودیع خود:

اقتدار نیروی زمینی ارتش کمر دشمن را شکست

جانشین فرمانده کل ارتش با اشاره به برخی دستاوردهای نیروی زمینی ارتش گفت: اقتدار نیروی زمینی کمر دشمن را شکست.

 به گزارش تبریزبیدار، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده پیشین نیروی زمینی ارتش و جانشین فرمانده کل ارتش صبح امروز در مراسم تودیع خود، با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش اولین نیرویی است که در برابر دشمن بعثی و و ضدانقلاب وارد شد، گفت: در درگیری‌های کردستان نیروی زمینی دو هزار شهید تقدیم می‌کند و این گویای عمق رشادت و فداکاری نیروی زمینی بود.

وی افزود: اقتدار نیروی زمینی باعث شد کمر دشمن بشکند. یکی از قرارگاه‌های درگیر در جنگ قرارگاه جنوب بود. رشادت همین فرمانده(امیر حیدری) باعث شد دشمن و منافق ناکام بماند. بارها با ایشان  بر روی موتورسیکلت در برابر رژیم بعثی می‌جنگیدیم.

جانشین فرمانده کل ارتش یادآور شد: امروز با چهره جدیدی از تهدید روبرو هستیم؛ نیروی زمینی متناسب با این فضا ظرفیت‌های دفاعی خوبی را با وجود همه کاستی‌ها ایجاد کرده است. با تدابیر فرمانده کل ارتش باب جدید روی نزاجا باز شد. این نیرو آنچنان که شایسته نام ارتش جمهوری اسلامی بود درخشید.

امیر پوردستان افزود: این افتخارات به‌نام کسی نیست؛ همه برای این پیروزی‌ها اراده کردند.هنر فرمانده این است موانع را از پیش پا بردارد. این چرخ با قوت درحال چرخش است. در ابتدا با چالش‌های مختلفی روبرو بودیم؛ طرح ثامن الائمه را ادامه می‌دهیم. این طرح ، طرح بسیار مهمی در جابجایی رده‌ها بود.

وی در پایان با اشاره به سخنان امیر حیدری گفت: امیر حیدری تنها برای خود دعا کرد اما ما می‌گوییم ایشان به تنهایی حق ندارند شهید شوند(با خنده). از فرمانده کل ارتش تشکر می‌کنم و خود را شایسته این جایگاه نمی‌دانم،ان‌شاالله بتوانم با همه وجود به اسلام و کشور خدمت کنم و با خود عهد می‌کنم تا پایان در خدمت نظام جمهوری اسلامی باشم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.