ذوالفقاری در گفتگو با تبریز بیدار؛

اطلاعی در خصوص حضور نوراللهی و عالیشاه در تراکتورسازی ندارم

سرپرست تیم تراکتور سازی تبریز گفت: انشالله با تمام قدرت مقابل صبا در هفته یازدهم رقابت ها به میدان می رویم تا با کسب بهترین نتیجه هواداران را خوشحال کنیم.

به گزارش تبریز بیدار ، ایوب ذوالفقاری در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص آخرین وضعیت این تیم به منظور دیدار مقابل صبای قم در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر، اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات خوبی را انجام می دهیم و بازیکنان با تمام قدرت مقابل حریف به میدان می روند تا نتیجه خوبی را کسب کنیم. کادر فنی نکات لازم را به بازیکنان اعلام می کند و با تدبیر سعی خواهیم کرد تا هواداران را با کسب بهترین نتیجه خوشحال کنیم.  دو بازیکن محروم و یک بازیکن مصدوم داریم. 

وی ادامه داد: سعید آقای و خالد شفیعی محروم بوده و محسن بنگر نیز دچار مصدومیت است. 

سرپرست تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در خصوص انتشار خبرهایی مبنی بر حضور احمد نورالهی و امید عالیشاه، بیان کرد: من اطلاعی در خصوص حضور یا عدم حضور این بازیکنان در جمع تراکتور سازی ندارم. 

ذوالفقاری در خصوص اماده سازی چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز هم گفت: از مسئولینی که این ورزشگاه را آماده سازی کردند، تشکر می کنم و انشالله هواداران به صورت پرشور در ورزشگاه حاضر می شوند تا با حمایت آنها به استقبال حریفان برویم. حضور هواداران باعث افزایش انرژی اعضای تیم خواهد بود. 

وی در خصوص شرایط تیم صبای قم به منظور دیدار روز جمعه برابر تراکتورسازی اظهار داشت: صبا در مقابل استقلال بازی خوبی انجام داد. این بار نیز به تبریز می آید تا بازی خوبی انجام داده و نتیجه ای را کسب کند ولی ما نیز تراکتور سازی هستیم و تلاش همه اعضای تیم کسب بهترین نتیجه است. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.