سرلشکر جعفری در جمع خبرنگاران:

عراقی‌ها برای نبرد موصل نیازی به حضور ایران ندارند/ در موضوع برجام طبق نظر رهبری و نظام عمل می کنیم

فرمانده کل سپاه درخصوص ادامه برجام پس از تمدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران گفت: سپاه بخشی از نظام است و هرچه رهبری، دولت و مجلس تصمیم بگیرند سپاه هم عمل خواهد کرد.

به گزارش تبریز بیدار ،  به نقل از فارس ،سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه جشنواره مالک اشتر بسیج که در مجموعه ۵ آذر تهران برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران درخصوص موضوع حضور نیروهای ایرانی در عراق گفت: نیروهای عراقی و حشدالشعبی، نیروهای بسیار توانمندی هستند که اکنون خودشانت در موصل می جنگند و نیازی به حضور نیروهای ایرانی نیست.

جعفری تصریح کرد:البته جهان اسلام نیاز به کمک و پشتیبانی دارد و با توجه به اینکه این قائله تکفیری‌ها به زودی تمام نمی‌شود، ممکن است بعد از موصل به سمت سوریه بروند.

وی اظهار داشت: جوانان زیادی از آنجا که جبهه مقاومت اسلامی را جبهه دفاع از انقلاب اسلامی‌دانند، مشتاقند در این میادین حضور پیدا کنند که البته فعلا این امکان فراهم نیست.

جعفری در پاسخ به سوالی درخصوص ادامه برجام پس از تمدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران گفت: سپاه بخشی از نظام است و هرچه رهبری، دولت و مجلس تصمیم بگیرند سپاه هم عمل خواهد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.