مدیرعامل شرکت گازاستان در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

پیمانکار شرکت بدسلیقگی کرده است/ اشتراک گاز هیچ‌ مشترکی در فصل زمستان قطع نخواهد شد

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی، قطع گاز ۳ تن از مشترکین در محله ملازینال را “بدسلیقگی” دانست و از ادبیات برخی از افراد و رسانه‌ها در انتشار این خبر انتقاد کرد.

به گزارش تبریزبیدار، در میانه سرمای جان‌سوزی که چند روزی است میهمان مردم آذربایجان شرقی و تبریز است، انتشار اخباری مبنی بر قطع گاز ۳ مشترک گاز  در محله ملازینال واقع در یکی از مناطق حاشیه‌نشین تبریز جنجالی شد و بازنشر مطلبی دراین‌باره، باعث واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی شد.

به همین دلیل تبریزبیدار در تماسی با مدیرعامل شرکت گاز استان، علت انجام این کار و دلایل آن را از زبان ولی‌الله دینی جویا شد.

دینی در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه خبری، با اشاره به انتشار خبری پیرامون قطعی گاز ۳ مشترک این شرکت در محله ملازینال تبریز، اظهار داشت: بهتر بود فردی که برای اولین بار نسبت به انتشار این خبر و مطلب اقدام کرد، پیش از انتشار آن حداقل به‌صورت تماس تلفنی این موضوع را به بنده اطلاع می‌داد تا اقدامات مقتضی را دراین‌باره انجام دهم و انتشار این مطلب به این صورت و تعمیم دادن آن به‌کل عملکرد شرکت گاز کار درستی نیست.

وی افزود: پس از انتشار این خبر در فضای مجازی، پیگیری‌های  ما در این زمینه حاکی از این بود که مشترک موردنظر علی‌رغمتأکیدات ما بر قطع نکردن گاز در طول فصل سرما، از سال ۹۲ قبوض گاز خود را پرداخت نکرده است.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه این فرد مانع از قرائت کنتور توسط مأمورین شرکت می‌شد، خاطرنشان کرد: علی‌رغم این ممانعت و برخوردهای ناشایست با مأمورین، پیمانکار شرکت بدسلیقگی کرده و علی‌رغمتأکید ما بر عدم قطع گاز مشترکین بدهکار در فصل زمستان، نسبت به قطع گاز این مشترکین اقدام کردند، هرچند پیمانکار نیز کاری غیرقانونی انجام نداده است.

وی ادامه داد: این اقدام از سوی پیمانکار مورد تائید نبوده و خطاست، اما بدین معنی نیست که این اقدامی سازماندهی‌شده باشد ولی متأسفانه در این زمینه علیه سازمان ما بداخلاقی صورت گرفت.

دینی، با اشاره به اینکه شرکت گاز آذربایجان شرقی یک شرکت خدماتی است، خاطرنشان کرد: ما یکونیممیلیون مشترک در استان داریم و ممکن است خطایی رخ‌داده باشد، برخی ممکن است دنبال برخی جریانات و گرایشات سیاسی باشند ولی همه باید بدانند که شرکت ما یک مجموعه خدماتی است.

وی افزود: انتظار ما این است که رسانه‌ها توضیحات مقام مسئول را بشنوند و روز گذشته نیز در جلسه بحران در شرکت، به همه کارکنان توصیه کردم که در فصل زمستان، گاز هیچ مشترک خانگی قطع نشود و قطع گاز به‌عنوان آخرین راه برای مأمورین شرکت ما مطرح است.

دینی یادآور شد: ابلاغ کرده‌ایم در هر نقطه‌ای از استان اگر گاز مشترکی به هر دلیلی قطع است، با مراجعه به واحد وصول مطالبات شرکت گاز، بدهی خود را بر اساس توانایی مالی خود تقسیط کنند و ما گاز آنها را برقرار می‌کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.