نماینده مردم ورزقان در مجلس در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

نمایندگان مردم با جدیت پیگیر این حادثه خواهند بود/جان و امنیت مردم از همه‌چیز مهم است

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه با سهل‌انگاری و به‌راحتی باعث شدند تا بسیاری از خانواده‌ها داغدار شوند و طبیعتاً نمایندگان مردم در مجلس هم به‌نوبه خود با جدیت پیگیر و از وظیفه قانونی خود استفاده خواهند کرد.

رضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تبریزبیدار، در خصوص حادثه رخ‌داده برای قطار تبریز-مشهد اظهار داشت: این حادثه بسیار ناگوار بوده و همه ما را ناراحت کرد و بنده ضمن تسلیت به همه مردم، به همه هم‌وطنانمان خصوصات خانواده این جان‌باختگان باید بگویم که  طبیعتاً مسئولین باید پاسخگو باشند و ما به‌طور جدی پیگیر خواهیم بود.

وی ادامه داد: متأسفانه با سهل‌انگاری و به‌راحتی  باعث شدند تا بسیاری از خانواده‌ها داغدار شوند و طبیعتاً نمایندگان مردم در مجلس هم به‌نوبه خود با جدیت پیگیر و از وظیفه قانونی خود استفاده خواهند کرد.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی در خصوص تجهیز ناوگان ریلی کشور نیز گفت: ناوگان هوایی، ریلی و زمینی ما مشکل دارد و  باید دقت کرده و تجهیزات لازم وجود داشته باشد و هرچند در این قضیه اظهارات متناقض خطای انسانی و نقض ناوگان ریلی به‌عنوان دلایل این حادثه اظهار می‌شود اما باید حمل‌ونقل که با امنیت مردم سروکار دارد، جدی گرفته شود.

وی افزود: به‌راحتی نباید شاهد چنین اتفاقاتی باشیم چرا که ضایعه‌ای بزرگ برای کشور است و تجهیز خطوط هوایی و زمینی و ریلی ما جدی گرفته شود که جان و امنیت مردم ما از همه‌چیز مهم‌تر است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.